Vytenis Danielius: „Skrydis Paryžius – Niujorkas”

Norite vienu kelionės bilietu aplankyti ir Paryžių ir Niujorką?! Tai galite padaryti keliaudami su multinstrumentalistu – Lietuvos talentų vicečempionu – Vyteniu!

Paryžius ir Niujorkas – dvi skirtingos kultūros apjungiančios skirtingų laikmečių kultūras – less belles chansons, aistros kupinos itališkos ir žinoma ispaniškos dainos, nepalenkiami argentinietiški tango, braziliška bossa-nova, amerikietiškos F. Sinatra dainos… Visų šių ir kitų šalių tematikos atsiskleis akordeono, vokalo, saksofono, fortepijono derančiuose garsuose. Instrumentų pakaktų pilnai grupei suskambti, tačiau šie instrumentai skambės vieno atlikėjo rankose – multiinstrumentalisto Vytenio Danieliaus. Šis atlikėjas aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, aktyviai plečia savo klausytojų gretas ir keliaudamas po įvairius pasaulio kraštus plečia savo auditoriją.

Akademinėje scenoje Vytenis Danielius – ryškiausiai pasižymėjęs kaip jaunosios kartos akordeonistas! Pelnęs apdovanojimus daugiau nei 30-yje pasaulinio mąsto konkursų: Kinijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ir kt. šalyse.

Vienas ryškiausių laimėjimų – pergalė „Castelfidardo 2021“ konkurse –suaugusiųjų pramoginio žanro kategorijoje.

Atlikėjo atliekamų žanrų spektras platus – apima klasikinę, pramoginę muziką, džiazą, taip pat neatsiejamas žanras – paties kūryba!

„Visi instrumentai, kuriuos valdau man yra kaip spalvų paletė, su kuria galiu tapyti kiekvieną dainą skirtingomis spalvomis. Žinoma, daugelyje spalvų dominuoja akordeonas – instrumentas, kuriuo turiu ką pasakyti scenoje daugiausiai. Tačiau, kodėlgi nenuspalvinus kūrinių papildomais fortepijono, saksofono, vokalo garsais? Visa tai apjungia “Loop station” technologija, gebanti apjungti visus garsus į vienį.“ – sako multinstrumentalistas.

Data

2022-06-18
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.