Vila Komoda | Purcari

Kada 2022 metais Ukrainoje prasidėjo karas, pasaulio dėmesys atsisuko ne tik į šią, nukentėjusią, tačiau stiprią tautą, o ir į šalis, esančias aplink, didelėje rizikos zonoje.
Tais pačiais metais, rudenį, Vilos Komodos ir Želvės šeima, drauge su būriu kitų svetingumo sektoriaus atstovų ir asociacijų iš Lietuvos, vyko į Moldovą. Miegojome tik 20 kilometrų nuo karo židinio Ukrainoje atstumu.
Vykome ten atstovauti savo sektoriaus geriausiai, kaip mokame – per maistą, gėrimus ir žmones. Viešėdami Moldovoje aplankėme ne vieną agroturizmo sodybą, vynuogynus, dalyvavome aukščiausio lygio degustacijose. Oficialiai prižadėjome, jog ir padėsime taip, kaip mokame geriausiai – per maistą, per gėrimus ir žmones.
Ar žinojote, jog Moldovos dirvožemis yra nuostabus auginti ir veisti niekuo nuo pasaulio tendencijų neišsiskiriančių vynuogių ir vyno rūšių?
Ar žinojote, jog raudonas Moldovos vynas, gaminamas iš jų originalių vynuogių rūšių, Feteasca Neagra ir Rara Neagra (verčiasi juodoji jauna mergaitė bei retoji juodoji), yra iki dabar išrinktas vienu geriausiu pasaulio raudonu vynu?
Tad kviečiame ir Jus, mūsų ištikimi, žingeidūs ir prie kultūros pažinimo misijos nusiteikusius prisidėti svečius praleisti vakarą Viloje Komodoje ir iš arti susipažinti su Purcari vyninės atstovais, ragauti jų pačių atsivežtus vynus.
Purcari vyninė įkurta 1927 metais, o jos vynai įvertinti Decanter, Challenge International du Vin, Concours Mondial de Bruxelles, International Wine Spirit Competition pasaulinio lygio konkursuose, o taip pat legendinės Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos.
Prie vynų, žinoma, ir gardi, kūrybiška vakarienė, sukurta šefo, Vilos Komodos virtuvės vadovo, Martyno Meidaus. Penkių patiekalų vakarienė, penki visiškai skirtingų profilių vynai.
Po vakarienės pakviesime toliau leisti laiką, bendrauti su Purcari vyninės atstovais, įsigyti vyno ir apie jį papasakoti visiems.
Penkių patiekalų degustacija – 68 eurai asmeniui.
Penkių taurių degustacija – 25 eurai asmeniui.
Staliukų rezervacijos – info@vilakomoda.lt arba +37046020490
Daugiau apie mūsų nuostabius svečius https://purcari.wine/en/

Data

2023-10-20
Expired!

Laikas

19:00 - 22:00

More Info

Read More

Vieta

Vila "Komoda"
Meilės al. 5, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.