Tradicinių lietuvių liaudies žaidimų popietė su etnologu Jonu Kavaliausku

Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai – paprasti ir visiems prieinami: nereikalauja sudėtingų įrankių bei prietaisų, didžiulių aikščių.
Etnologas Jonas Kavaliauskas edukacinėje popietėje nuotaikingai pristatys tradicinių lietuvių liaudies žaidimų ir pramogų įvairovę, priemones žaidimams žaisti, kartu su vaikais gamins garsinius žaislus. Nuošaly neliks nė vienas edukacijos svečias – vaikai savo vikrumą išbandys individualiose ir komandinėse žaidimų rungtyse, o jos vyks naudojant ne tik specialias priemones žaidimams žaisti, bet ir įvairius senovinius buities daiktus.
Neatsitiktinai etnologo siūlomų užsiėmimų metu yra nemažai žaidimų su lazdomis – ji buvo artimas didžiojo žaidimų sumanytojo piemens pagalbininkas ir pagrindinis lietuvių liaudies žaidimų įrankis. Todėl ir muziejaus rengiamos popietės metu bus galima įsitraukti į žaidimus „Rekežio nuvertimas“, „Išstūmimas iš rato“, „Fechtavimas lazdomis“, „Svarstyklės“, „Apsivertimas aplink lazdą“, „Šuolis per lazdą ir kitus. Tuo tarpu drąsiausi galės išbandyti klumpių tvirtumą ir patį egzotiškiausią žaidimų įrankį – kojūkus.
🟠 Edukacija skirta 5-12 metų vaikams.
🟠 Trukmė – 1 val. 30 min.
🟠 Kaina – 2 eurai.
📍 Edukacijos vieta – Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemas, Vytauto g. 23A, Palanga.
Dėl riboto dalyvių skaičiaus prašome registruotis iš anksto užpildant anketą https://forms.gle/SVajdQiK1Tiwx45K7

Data

2023-08-24
Expired!

Laikas

15:00 - 16:30

More Info

Read More

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.