The Italian Tenors

Daugiau nei dešimtmetį gyvuojantis vokalinis trio „The Italian Tenors“ spalio 17 d. Kaune ir spalio 19 d. Palangoje pristatys savo naują programą „Viva La Vita“.

Vieni stipriausių Italijos tenorų Mirko Provini, Sabino Gaita ir Evans Tonon, sudarantys trupę „The Italian Tenors“, susibūrė daugiau nei prieš dešimtmetį ir per šiuos metus surengė pasirodymus didžiausiuose pasaulio miestuose, taip pat įrašė tris albumus, į kuriuos įėjo tokie pasauliniai muzikos šedevrai kaip „Con te partirò“, „Caruso“, „Hallelujah“, „Time to Say Goodbye“ ir kt.

Pirmasis „The Italian Tenors“ koncertinis turas Lietuvoje, vykęs 2023 m. pavasarį, buvo itin sėkmingas. Pilnutėles sales Vilniuje, Šiauliuose ir Palangoje surinkusi trupė su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą ir pristatys savo naujausią programą.

Trys Italijos tenorai, turintys savo nepakartojamą stilių ir virtuoziškai atliekantys pasaulinius muzikos šedevrus, savo pasirodymus mūsų šalyje surengs spalio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir spalio 19 d. Palangos koncertų salėje.

Data

2024-10-19

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.