Susitikimas su Mariumi Jovaiša „Neregėta Palanga: judesys, sveikata ir neatrastos galimybės“

Visus Palangos miesto gyventojus ir svečius kviečiame į įkvepiantį susitikimą su Mariumi Jovaiša „Neregėta Palanga: judesys, sveikata ir neatrastos galimybės“.

Marius Jovaiša žinomas verslininkas, leidėjas, fotografas ir investuotojas, vienas garsiausių jo projektų – Neregėta Lietuva. Šio nuostabaus albumo apie Lietuvą kopijų parduota šimtais tūkstančių, o parodos organizuotos daugiau nei 40 šalių! Įkvėptas aplankiusios sėkmės, Marius projektą tęsė Centrinėje Amerikoje,  Meksikoje, vienintelis gavo leidimą fotografuoti Kubą iš oro ir išleido albumą „Neregėta Kuba“.

Marius taip pat yra sveiko gyvenimo būdo propaguotojas, savo pavyzdžiu įrodęs, kad pradėti sportuoti ir aktyviau gyventi niekada nevėlu. Pradėjęs bėgioti virš 35 m., neilgai trukus jis jau dalyvavo maratone, vaikščiojo ant rankų, padarė„virvutę“ ant dviejų irklenčių ežere bei įveikė Ironman varžybas! Įspūdingos veiklos ir rezultatai įkvepia, todėl Marius dažnai kviečiams į universitetus, dideles įmones, konferencijas, valstybines įmones. Gradiali sanatorija Palangos gyventojams ir svečiams nori padovanoti įkvepiančią pažintį su Mariumi Jovaiša ir kviečia rezervuoti vietas! Lapkričio 7d. 19 val. restorane „Pineta” (Vanagupės g.15 Palanga). Staliukų rezervacija +370 667 22804

Renginys nemokamas!

Data

2023-11-07
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Sanatorija-viešbutis „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.