Susitikimas su gydytoja dietologe Barbora Jarašūne

Ruduo – laikas, kai labai svarbu pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Dažnai susirgę pirma skubame sužinoti negalavimo priežastis internete, o tik vėliau registruojamės pas gydytoją. Daug įvairių patarimų apie sveikatos stiprinimo priemones, sveikos gyvensenos taisykles, mitybą bei begalę kitos informacijos ar receptų randame periodinėje spaudoje, knygose, interneto platybėse, iš įvairių žiniasklaidos šaltinių. Kaip šiame informacijos sraute susigaudyti – ne vienam aktualu.
𝐒𝐩𝐚𝐥𝐢𝐨 𝟐𝟒 𝐝.(𝐚𝐧𝐭𝐫𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨) 𝟏𝟕 𝐯𝐚𝐥. 𝐏𝐚𝐥𝐚𝐧𝐠𝐨𝐬 𝐯𝐢𝐞𝐬̌𝐨𝐬𝐢𝐨𝐬 𝐛𝐢𝐛𝐥𝐢𝐨𝐭𝐞𝐤𝐨𝐬 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐮̨ 𝐬𝐚𝐥𝐞̇𝐣𝐞 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐭𝐢𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐬𝐮 𝐠𝐲𝐝𝐲𝐭𝐨𝐣𝐚 𝐝𝐢𝐞𝐭𝐨𝐥𝐨𝐠𝐞 𝐁𝐚𝐫𝐛𝐨𝐫𝐚 𝐉𝐚𝐫𝐚𝐬̌𝐮̄𝐧𝐞. Lektorė bendradarbiauja su visuomenės sveikatos biurais visoje Lietuvoje – veda paskaitas, seminarus ir mokymus, tad aktyviai pasidalins savo žiniomis ir patirtimi, ne tik apie tai, kaip mityba gali padėti išlaikyti ar pagerinti sveikatą, bet ir apie gebėjimą gauti, apdoroti, suprasti pagrindinę informaciją apie sveikatą ir paslaugas, kurių reikia norint priimti tinkamus sprendimus – apie sveikatos raštingumą ir jo svarbą.
Niekas nėra visiškai raštingas sveikatos srityje – kiekvienam tam tikru metu reikia pagalbos. Jei Jums rūpi Jūsų sveikata, maloniai kviečiame.

Data

2023-10-24
Expired!

Laikas

17:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.