Sudden Lights

Viena perspektyviausių Latvijos grupių ir praėjusių metų atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse – grupė „Sudden Lights“ – sugros pirmuosius solinius koncertus Lietuvoje! Jau kovo 16 dieną „Sudden Lights“ surengs pasirodymą Palangoje, muzikos klube „Vandenis“.
„Labai džiaugiamės, kad pagaliau koncertuosime pas mūsų artimiausius kaimynus! Lietuvoje su soliniais pasirodymais atvykstame pirmą kartą, todėl klausytojams galėsime pristatyti ypač stiprią programą su jau pažįstamais kūriniais ir mūsų naujomis dainomis“, – sako „Sudden Lights“ nariai.
„Sudden Lights“ – jaunosios kartos latvių grupė, grojanti pop-rock muziką su indie prieskoniais. Grupės kuriamos įsimintos melodijos puikiai išjudina šokiui, o kūrybą išplečia melancholiškos natos ir jaunatviškas gaivališkumas.
Šiandien „Sudden Lights“ – viena populiariausių grupių Latvijoje. 2023-ieji buvo ypač sėkmingi grupei – su daina „Aijā“ laimėjo Latvijos nacionalinę „Eurovizijos“ atranką ir atstovavo savo šalį didžiausioje Europos scenoje. „Sudden Lights“ labai greitai tapo viena klausomiausių grupių muzikos platformose ir mėgavosi didžiuliu gerbėjų dėmesiu, muzikos kritikų įvertinimais bei kvietimais koncertuoti Latvijoje ir užsienyje.
Praėjusiais metais trečiasis grupės albumas „Miljards vasaru“ buvo nominuotas net penkiems Latvijos muzikos apdovanojimams. 2023 metų rugsėjį „Sudden Lights“ taip pat sugrojo didžiulį solinį koncertą Rygos Mežaparks didžiojoje estradoje, o koncerto pagrindu sukurtas filmas buvo išleistas ir pristatytas visuose šalies kino teatruose.
2024-ieji grupei taip pat prasidėjo puikiai. Sausį Latvijos muzikos apdovanojimai „Zelta mikrofons“ paskelbė geriausių 2024 metų atlikėjų ir dainų nominacijas. „Sudden Lights“ nominuoti trijose kategorijose – geriausio koncertinio vaizdo įrašo, labiausiai muzikos platformose klausomos dainos ir mėgstamiausio klausytojų kūrinio nominacijose.
Pernai Palangoje „Sudden Lights“ apšildė kultinę Latvijos grupę „BrainStorm“, o šiais metais muzikantai sugrįžta į Lietuvą su pirmaisiais soliniais koncertais mūsų šalyje. Kovo 15 dieną „Sudden Lights“ koncertuos Vilniuje, klube „Paviljonas“, o kovo 16 dieną – Palangoje, muzikos klube „Vandenis“.
Sudden Lights – Mēs turpināmies: https://youtu.be/jH2ZUT_ZGps
Sudden Lights – Aijā: https://youtu.be/XRV2-jPqaUw
Sudden Lights – Ekstāze (Live): https://youtu.be/au3yY7csn8U
Atidaromos durys: 20:00 val.
Koncerto pradžia: 20:30 val.
Bilietų ir vietų rezervacija telefonu +37062033998

Data

2024-03-16
Expired!

Laikas

20:30

Vieta

Muzikos klubas Vandenis
Birutės al. 47, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.