Šokio ir gyvos muzikos spektaklis ,,DÉBUT”

Šokio ir judesio spektaklis „DÉBUT”
PREMJERA ! Gyvenimo etapų įtaka jausmams.
Kaip priimti naują pradžią? Kaip neužsidaryti, išgirsti ir suprasti save?
,,AŠ – moteris. Ji svajotoja. Ji žybsnis tamsoje. Ji romantikė. Ji pati tiesia sau kelią. Ji žaisminga. Ji ieško amžinybės. Ji įkvėpimas ir naujas žingsnis. Ji prisiminimas ir nostalgija. Ji pati savo gyvenimo pamatas. Ji ne viena. Ji atvira. Ji susidomėjusi. Ji pasitiki ir bijo. Ji atsiveria. Ji klausosi ir girdi. Ji gerbia. Ji saugo. Ji įsitveria ir myli. Ji graži. Ji laisva. Ji trapi. Ji turi ribas. Ji ryški. Ji įdomi. Ji kuria savo laimę.”
Nuo pat spektaklio pradžios, AŠ perteikiamas dvejomis personažo linijomis – Vidine ir Išorine. Visos pasakojamos istorijos metu žiūrovas gali iš arčiau pažvelgti į vidinę žmogaus būseną kiekvieno pasirinkimo ir apsisprendimo atveju. Spektaklyje AŠ susitinka ne tik su savimi, bet sutinka ir kitą žmogų. Tai nauja pradžia, naujas gyvenimo etapas, nauji jausmai, nauji išgyvenimai. Taigi kyla klausimas, kokia yra meilė sau ir meilė kitam? Kokia yra naujo gyvenimo etapo pradžia? Kodėl tai mus taip jaudina? Kaip išgirsti save? Kaip priimti save ir neprarasti kito? Kaip jausmai mus keičia ir kaip mes keičiam savo gyvenimą?”
„Net žvaigždės kartais krenta, palikdamos dangaus skliaute tuščią tašką, o žmogus gyvenime deda tašką tada, kai reikia pradėti naują sakinį, tik kažkodėl jis labai dažnai tai pamiršta. Kartais pamirštu, jog viskas iš naujo prasideda po taško.“ (A. Liauškaitė „Moteris. Tu – mano mūza“)
Choreografė ir režisierė – Elinga Serapinaitė
Šokėjai/aktoriai: Laura Geraščenko, Elinga Serapinaitė, Domas Šiaulytis
Muzika: Vadims Karnickis, Andrius Beržonskis, Audra Smilgė, Tomas Mikalauskas
Šviesų dailininkas: Mantvydas Poškus
Kostiumų dailininkė: Angelina Furmaniuk
Trukmė: 45min.
  • Bilietai:

    https://tickets.paysera.com/lt/event/sokio-ir-gyvos-muzikos-spektaklis-debut?fbclid=IwAR2AiiP51yCKc_AuEJtgvbg-xlf67CYqmqOm0IguAL2n0EuX5RwO3EC2I8c

Data

2023-03-04
Expired!

Laikas

19:00 - 19:45

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.