Simono Jurkevičiaus gido dienoraščio pristatymas

Kovo 15 d. (trečiadienį) 17.00 val. Palangos viešojoje bibliotekoje gidas 𝐒𝐢𝐦𝐨𝐧𝐚𝐬 𝐉𝐮𝐫𝐤𝐞𝐯𝐢𝐜̌𝐢𝐮𝐬 kviečia į susitkimą ir 𝐤𝐧𝐲𝐠𝐨𝐬 „𝐕𝐞𝐥𝐧𝐢𝐬̌𝐤𝐨𝐣𝐢 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚“ 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐦𝐚̨.
Simonas Jurkevičius yra profesionalus gidas, kuris jau daugiau kaip 15 metų dirba Italijoje, Skandinavijoje bei Baltyjos šalyse. Savo darbą jis vadina velniška super profesija. Super, nes tai prestižinis svajonių darbas, kurį atlikdamas, autorius pastoviai keliauja užsienyje, bendrauja su įvairių šalių keliautojais, svečiuojasi prabangiuose viešbučiuose ir pastoviai vaišinasi restoranuose. Tačiau brangios kelionės – tai tik dalis šios profesijos. Dar yra didžiulis stresas, atsakomybė, įtampa, nežmoniški darbo ritmai, pastovus bendravimas su neadekvačiais žmonėmis – ne velui ši profesija yra tiesiog velniška, gerąją ir blogają prasme. Autorius savo gido dienoraščio istorijose aprašo keisčiausias situacijas į kurias jam teko papulti – kai kurios jų yra tiesiog absurdiškai juokingos, kitos – skaudžiai dramatiškos. S. Jurkevičius taip pat pateikia dviejų keliautojų tipų psichosomatinį portretą – italų ir lietuvių. Sudomino? Keliaujam!
„𝐕𝐞𝐥𝐧𝐢𝐬̌𝐤𝐨𝐣𝐢 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚“ – tai trys knygos vienoje. Skaitytojas turės progą ne tik susipažinti su įvairiais Europos miestais (Ryga, Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Oslas, Roma, Venecija ir kt.), bet ir juos išvysti gido akimis – su visais privalumais ir trūkumais. Taip pat Simonas parodys kaip iš vidaus atrodo gido darbo virtuvė ir su kokiais įššūkiais ir problemomis tenka šios profesijos atstovams susidurti. Kad keliauti istorijomis būtų ne tik įdomu, bet ir naudinga, gidas suteiks ir keletą rekomendacijų ką įdomaus galima pamatyti ir nuveikti kiekviename mieste.

Data

2023-03-15
Expired!

Laikas

17:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.