Savanorių dienos Palangoje

Gruodžio 5 -7 dienomis Palangoje vyks renginių ciklas, skirtas Tarptautinei savanorių dienai paminėti.
GRUODŽIO 5 d. (antradienį) Palangos kurhauze vyks Padėkos vakaras Palangos savanoriams:
Nuo 17:00 val. bus galima susipažinti su organizacijomis, kurios Palangoje priima savanorius.
18:00 val. prasidės Palangos savanorių apdovanojimai.
Renginys atviras ir skirtas visiems 2023 m. Palangos miesto savivaldybėje savanoriavusiems asmenims, jų draugams, pažįstamiems ir visai bendruomenei. Siekiama išskirti geriausius savanoriškos veiklos pavyzdžius, viešinti savanoriškos veiklos galimybes Palangoje, skatinti domėtis savanoryste Palangoje.
Padėkos vakaro metu kiekvienam savanoriui bus įteikti specialūs Palangos savanorio ženkliukai, dalis savanorių gaus specialias padėkas, taip pat asmenims, 2023 m. išskirtinai įsitraukusiems į savanorišką veiklą, bus įteiktos ir dovanos.
Renginio metu koncertuos atlikėja Gabija Li, šventinę nuotaiką palaikys vedėjas Tautvydas Lubys.
GRUODŽIO 6 d. (trečiadienį) 14:00 val. kviečiame ateiti į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Palangoje organizuojamą susitikimą ir diskusiją, apie savanorystę Palangoje, jos galimybes ir iššūkius. Renginyje dalyvaus įvairių organizacijų atstovai, galėsite užduoti jus dominančius klausimus.
Susitikimas vyks Kurhauzo teatro salėje
GRUODŽIO 7 d. (ketvirtadienį) 14:00 val. Raudonojo kryžiaus Palangos draugija kviečia į susitikimą tema: Kas Palangoje gali padėti vyresnio amžiaus žmonėms? Renginio metu sužinosite dar daugiau apie įvairias organizacijas ir asmenis, padedančius vienas kitam.
Pristatymai vyks Kurhauzo teatro salėje.
Visi renginiai nemokami ir atviri kiekvienam besidominčiam savanoriška veikla, ją palaikančiam ar ieškančiam kaip padėti sau ar artimam žmogui.

Data

2023-12-05
Expired!

Laikas

17:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.