Saulius Prūsaitis ,,DISKOTEKA”

Kasmetine tradicija tapęs Sauliaus Prūsaičio vasarošou Palangoje šiemet žibės kaip niekad ryškiai. Rugpjūčio 11 d. į populiariausią šalies kurortą atvyksta spalvingiausias Sauliaus Prūsaičio šou DISKOTEKA!

DISKOTEKA griaudėjo didžiausiose šalies arenose, DISKOTEKA per LRT šokdino Lietuvą Naujųjų metų naktį, o dabar DISKOTEKA išsirinko ryškiausią vasaros suknelę ir planuoja ant kojų sukelti visą Palangos koncertų salę.

DISKOTEKOJE pasijusite tarsi smagiausioje šokių aikštelėje: su žaižaruojančiomis šviesomis, konfeti lietumi ir ramiai nusėdėti neleidžiančiomis garsiausiomis Sauliaus Prūsaičio dainomis: „39“, „Prie ežerėlio“, „Norim šokti“, „Tu nemoki“ bei kitomis. Šou taip pat papildytas naujausiais, šios vasaros pradžioje pasirodžiusiais, hitais.

DISKOTEKOJE programa sudėliota taip išmaniai, kad hitas keičia hitą, šviesos skrodžia salę, pozityvios energijos pliūpsniai apgaubia minią ir norisi, kad šou niekada nesibaigtų.

„Tai, ko gero, geriausiai sustrateguotas ir apgalvotas mano šou. Visada siekėme atrasti tą magišką formulę, kuri užtikrintų patį smagiausią, išsišėlti leidžiantį, pozityvą dovanojantį vakarą. Atrodo, kad su DISKOTEKA mums pagaliau pavyko!“ – sako Saulius Prūsaitis ir kviečia visus poilsiautojus ir miestelėnus rugpjūčio 11 d. pasilinksminti DISKOTEKOJE Palangos koncertų salėje.

Bilietus įsigyti galima čia – https://www.manobilietas.lt/cart/place/3717

Data

2024-08-11

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.