Rūta Ščiogolevaitė: Gražiausios Whitney Houston dainos

Nors sykį girdėję Rūtą Ščiogolevaitę profesionalioje scenoje, paliudys, jog jos vokaliniam meistriškumui sunku atrasti atitikmenį. Drąsiai po žanrų įvairovę nardanti atlikėja puikiai atsiskleidžia tiek popmuzikos skambesy, tiek džiazo ritmuose. Scenoje ji niekuomet nestokoja geros nuotaikos, koketiško humuro, emocinio ryšio ir atviro dialogo su žiūrovu.
Šįkart prakalbinti publiką ji ryžtasi su legendinės, visame muzikos pasaulyje ryškų pėdsaką palikusios pop muzikos dievaitės Whitney Houston dainomis. Ši atlikėja, pasak pačios Rūtos, buvo jos pirmoji ir visų laikų geriausia mokytoja, turėjusi angelišką balsą, liūto dvasią ir dievišką esybę. Ne veltui sakoma, kad pasikalausyti Whitney dainų atskrisdavo net paukščiai!
Daugybę kartų kritusi ir vėl atsistojusi, gyvenusi itin spalvingai, bet visuomet sklendusi su muzika, Whitney iš gyvenimo išėjo pasauliui palikusi tokius hitus kaip „Dance with somebody“, „I have nothing“, geriausia visų laikų meiles daina tituluojamą „I will always love you“ ir daugybę kitų. Tai – kūriniai, su kuriais augo kartos, kurie paliečia kiekvieną jautrią sielą ir muzikai neabejingą klausytoją. Štai kodėl jie turi skambėti dar ir dar, kaskart atiduodant pagarbą ne tik pačiai Whitney, bet ir niekuomet iš mados neišeinančioms dainoms!
„Visada tave mylėsiu- Whitney Houston“ – tai unikali galimybė išgirsti, kokį priėjimą prie laurais apipintos ir niekuomet iš atminties neišblėstančios amerikiečių pop žvaigždės rado Rūta Ščiogolevaitė ir su ištikimas scenos bendražygis– Paulius Zdanavičius. Drauge jie surengs jaukų ir pavasariškai jausmingą akustinį koncertą.
Akompanuoja pianistas Paulius Zdanavičius
Kaina 25 Eur
Rezervacija telefonu +37062033998

Data

2023-03-04
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Muzikos klubas Vandenis
Birutės al. 47, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.