Rimgaudo Juozapavičiaus kūrybinės veiklos 40-mečio koncertas

Vasario 26 d. 14 val. visus kviečiame į PKJC moterų vokalinio ansamblio „Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choro meno vadovo Rimgaudo Juozapavičiaus kūrybinės veiklos 40-mečio koncertą.

Rimgaudas Juozapavičius – chorvedys, meno kolektyvų vadovas, jau 40 metų apsuptas muzikos, kūrybos ir dainą mylinčių žmonių.
Koncerte Rimgaudą muzikiniais kūriniais sveikins broliai, sesuo, draugai ir kolektyvai, su kuriais šiuo metu ir dirba chorvedys. Koncertą ves trys jubiliato sūnūs.

R. Juozapavičius užaugo nuostabaus grožio Punios miestelyje (Alytaus raj.) kartu su dar trimis broliais ir viena seserimi. Mamos bei dėdės Stasio paskatinti, visi jie pasuko muzikos keliais. Pažintį su profesionalia muzika Rimgaudas pradėjo M. K. Čiurlionio menų mokykloje, po kurios studijas tęsė Lietuvos muzikos akademijoje.

Prieš keturiasdešimt metų, dar studentą, Rimgaudą pakvietė du Vilniaus moterų chorai tapti kolektyvų chormeisteriu. Čia įgyta patirtis ir lėmė chorvedžio norą dirbti su suaugusių chorais. Tiesa, meilės pakviestas į pajūrį dar kelis dešimtmečius dirbo ir su vaikų kolektyvais.

PALANGA
1989 metais R. Juozapavičius įsiliejo į Palangos kultūrininkų gretas – tapo Palangos kultūros namų moterų choro vadovu. Nors įstaigos ir kolektyvo pavadinimai keitėsi, šio kolektyvo vadovu jis yra iki šiol. O prieš aštuonerius metus Jūros šauliai Rimgaudą pakvietė vadovauti vyrų chorui.

VEIKLA
Rimgaudas su vadovaujamais kolektyvais aktyviai dalyvauja miesto renginiuose, dainų šventėse, konkursuose. Organizuoja išvykas į užsienio valstybes – per paskutinius kelis metus aplankė Indiją, Italiją, Belgiją.
Rimgaudo moto – gyvenk taip, kad nebūtų gaila dėl be tikslo praleistų metų.

KONCERTE DALYVAUJA:
Irena Milkevičiūtė (sopranas)
Fausta Savickaitė (mecosopranas)
Antanas Tveraga (tenoras)
Aleksandras Vizbaras (fortepijonas)
Algimantas Juozapavičius (kornetas)
Mindaugas Juozapavičius (fleita)
Gražina Kopūstienė – Juozapavičiūtė (fortepijonas)
Dainius Juozapavičius (kornetas, sintezatorius)
Saulius Šiaučiulis (fortepijonas)
PKJC moterų vokalinis ansamblis „GUBOJA“
PKJC Jūros šaulių vyrų choras

Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 m., neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali);

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami Palangos kultūros ir jaunimo socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.

Data

2022-02-25
Expired!

Laikas

14:00

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.