Martynas Levickis – Pasimatymas kino alėjoje

Palangos parko festivalis: MARTYNAS LEVICKIS
Rugpjūčio 12-ąją spalvingus ir prabangius Palangos Gintaro muziejaus rožynus užplūs turtingos, rafinuotos ir meistriškai atliekamos muzikos skambesys. Įsimintiną koncertą dovanos akordeono virtuozas Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“. Istorinių rūmų prieigose susirinkusius klausytojus užburs kino muzika, kurią sukurs banguojantys, svajingi ir ir temperamentingi akordeono garsai.
Akordeonistas M. Levickis kartu su kameriniu ansambliu kviečia į pasimatymą kino alėjoje, vieną akimirką nešančią į kino muzikos aukso amžių, kitą – grąžinančią atgal į šių dienų pasaulį. Regis, šiam talentingam muzikantui nėra nieko neįveikiamo. Jis akordeono muzikai suteikia naują įvaizdį, skambesį ir pakelia į naujas populiarumo aukštumas. Jo koncertai – tai ne tik muzikinė kelionė, bet ir nepaprastas energijos ir aistros potyris.
Martynas Levickis jau yra pasirodęs garsiose pasaulinio lygio koncertų vietose, tokiose kaip ikoniškoje „Royal Albert Hall“ Londone, „Shanghai Concert Hall“ ir „Auditorio Nacional“ Meksike. Praėjusiais metais M. Levickis debiutavo net dviejuose pačiose prestižiškiausiuose klasikinės muzikos salėse: „Elbphilharmonie“ Hamburge bei „Gewandhaus“ Leipcige kartu su Gewandhaus Orchestra diriguojamu Andris Nelsons.
Koncerte skambės kūriniai iš populiariausių kino filmų, tokių kaip „Krikštatėvis“, „Gladiatorius“, „Misija: neįmanoma“ ir kitų. Martynas Levickis ir kamerinis ansamblis „Mikroorkestra“ festivalio klausytojams dovanos įspūdingą pasirodymą, pasakiško grožio muziką ir karštą meilę gyvenimui!

 

 

Data

2022-08-12
Expired!

Laikas

20:00 - 22:15

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga

Komentarai uždrausti.