Perkusijos edukacija 10-14 m. paaugliams

Įžengęs į kalendorinę vasarą, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus skelbia renginių ciklo vaikams ir paaugliams „𝐊𝐮̄𝐫𝐲𝐛𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐚𝐭𝐨𝐬𝐭𝐨𝐠𝐨𝐬 𝐩𝐚𝐬 𝐉𝐨𝐧𝐚̨ 𝐒̌𝐥𝐢𝐮̄𝐩𝐚̨“ pradžią. Tris šiltojo sezono mėnesius jaukiame muziejaus kiemelyje kurorto gyventojų ir svečių lauks muzikiniai spektakliai, edukacijos, kūrybinės dirbtuvės ir žaidimai.
Jau ateinantį ketvirtadienį, birželio 9 d. 13 val., muziejus kviečia į pirmąjį vasaros renginį – 𝒑𝒆𝒓𝒌𝒖𝒔𝒊𝒋𝒐𝒔 𝒆𝒅𝒖𝒌𝒂𝒄𝒊𝒋𝒂̨, skirtą 10-14 metų paaugliams. Kartu su Klaipėdos muzikos mokyklų ir LMTA pedagogu, Klaipėdos džiazo orkestro perkusininku Viačeslav Krasnopiorov užsiėmimų dalyviai pasiners į ritmo žaidimus, plės žinias apie ritminių instrumentų kilmę, atsiradimo istoriją. Praktinėje dalyje vaikai patirs muzikavimo džiaugsmą rate mušdami afrikietiškus būgnus, o atlikdami įvairius ritminius pratimus gebės pajausti ritminę pulsaciją ir rankų koordinaciją.
Edukacija vyks Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palanga. Būtina išankstinė rezervacija tel. 8 (460) 54559 arba el. paštu j.sliupo.muziejus@lnm.lt.
Edukacijos trukmė – 1-1,5 val.
Kaina – 2 eur.

Data

2022-06-09
Expired!

Laikas

13:00 - 18:00

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.