Pasaka „Auksaplaukis ir Auksažvaigždė“ ir kūrybinės dirbtuvės su režisiere, aktore Saule Degutyte

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 14 ir 16 dienomis, 15 val. kartu su „Stalo teatras“ įkūrėja bei režisiere, scenografe, aktore Saule Degutyte kviečia paklausyti lietuvių liaudies pasakų bei įsitraukti į išskirtines edukacines-kūrybines dirbtuves. Pasakos – tai lyg vaistai, nes turi gydomųjų galių, neversdamos mūsų daryti, būti, veikti – užtenka jų tik klausyti.
Rugpjūčio 14 d. 15 val. klausysime pasakos iš Jono Basanavičiaus tautosakos bibliotekos „Auksaplaukis ir Auksažvaigždė“ ir dalyvausime kūrybinėse dirbtuvėse. Tai pasaka apie senos raganos pamestus karaliaus vaikus, apie broliškumą, atjautą ir pasiaukojimą. Apie tai, kad jeigu sieksi savo tikslo, būtinai jį pasieksi. Pasakos personažai sukurti iš spalvotų siūlų kamuoliukų, ričių, mezginių skiaučių, suveltų kuodelių, nertų kepurių, servetėlių ir neužbaigtų mezginių. Kiekvienas siūlelis, kaip takelis, galiausiai jus nuves į tikros karalystės, į gražios pasakos pasaulį. Po spektaklio vyks edukacinės-kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai gali susikurti savo veikėją iš siūlų ir kitų spektaklyje naudojamų atributų. Scenografė, pasakotoja – Saulė Degutytė. Premjera – 2018 m. Rėmėjas – Lietuvos Kultūros taryba. Viso renginio trukmė iki 1 val. 30 min.
Edukacinės-kūrybinės dirbtuvės skirtos šeimoms su vaikais nuo 3 metų. Renginiai vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga; patekimas iš Vytauto g. pro Jono Šliūpo biustą).
Kada⁉️ 2023 m. rugpjūčio 14 d. 15 val. ir rugpjūčio 16 d. 15 val.
Kur⁉️ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga)
Kiek⁉️ Užsiėmimo kaina 2 Eur.
Kas dar⁉️ Dėl riboto dalyvių skaičiaus kviečiame registruotis iš anksto užpildant anketą:
👉 2023 m. rugpjūčio 14 d. – https://bit.ly/47lbghn
👉 2023 m. rugpjūčio 16 d. – https://bit.ly/3DKGQHA

Data

2023-08-14
Expired!

Laikas

15:00

More Info

Read More

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.