PARODA MAESTRO STASIO POVILAIČIO GARBEI

Palangos koncertų salė visuomenei atveria unikalią ekspoziciją – Lietuvos estrados legendai Stasiui Povilaičiui skirtą parodą.
Palangos koncertų salės iniciatyva surengtai parodai nemažai vertingų eksponatų padovanojo maestro šeima. Tarp jų galima išvysti ne tik mėgstamiausią S. Povilaičio mikrofoną, kelioninį krepšį, su kuriuo maestro vykdavo į savo pasirodymus, bet ir sceninio įvaizdžio detalių.
Parodos organizatoriai pastebi – ne mažiau vertinga, jog per S. Povilaičiui priklausiusius daiktus atsiskleidžia ir turbūt daugeliui nepažinota jo asmenybės pusė ar negirdėti gyvenimo faktai.
Kad ir parodoje demonstruojamas pamėgtas atlikėjo puodelis – kaip prisiminė šią relikviją padovanojusi žmona Birutė Povilaitienė, maestro arbatą gerdavo tik per prievartą, o štai kavą labai mėgo. Ir nors ilgus metus dainininkas mėgaudavosi juoda kava, gastroliuodamas JAV „atrado“ kapučiną, o ilgainiui šią kavą pamėgo ir ponia Birutė.
S. Povilaičiui pagerbti skirtą iniciatyvą paviešinusi Palangos koncertų salė šiandien skaičiuoja per šimtą įvairių eksponatų. Su S. Povilaičiu susijusių įvairiausių daiktų sulaukta ne tik iš skirtingų mūsų šalies kampelių, bet ir užsienio: parodoje eksponuojamos fantazijos ir kubietiškas cigaras – maestro gerbėjų iš Vokietijos dovanos.
Vienoje salės fojė erdvių įsikūrusi ekspozicija bus nuolatinė ir, tikimasi, ne baigtinė. Paroda bus nuolat atvira Palangos koncertų salės renginių dalyviams.
Įėjimas nemokamas!

Data

2024-02-17
Expired!

Laikas

14:00 - 16:00

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.