Palangos jaunimo knygų klubo susitikimas

📚 Palangos jaunimo knygų klubas rideno kauliukus ir išsirinko skaitymui Vladimiro Nabokovo knygą „Lolita“ (aprašymas žemiau). Kviečiame į susitikimą vasario 10 d. 15:00 val. (gyvai jaunimo erdvėje arba prisijungus nuotoliniu būdu) pasidalinti mintimis ir įspūdžiais.
📖 Prisijungti prie jaunimo knygų klubo galima užpildžius anketą: https://forms.gle/PF2ygo95Un9LT7ySA
📖 Taip pat gali parašyti
el. paštu jaunimas@pkjc.lt, tel. +370 684 90741, Facebook ar Instagram žinutę su šia info:
vardas, amžius, ar esi iš Palangos? (nors nebūtina būti :))
Apie knygą „Lolita“:
Tai romanas, kurio literatūrinė vertė bėgant metams nemažėja, o tema išlieka aktuali ir traukia skaitytojus. Knygoje pasakojama apie romantiką literatūros profesorių Humbertą, kuris jaučia neįveikiamą aistrą vos į paauglystę įžengusiai mergaitei. Lolita – dvylikametė nimfetė, šilkinės odos ir pašėlusio charakterio paauglė, kurią galiausiai pražudo Humberto meilė. Tiesa, ta meilė pražudo ir jį patį.
Humertas dar paauglystėje buvo įsimylėjęs mergaitę Anabelę, kuri tragiškai žuvo. Šis atsitikimas palieka nepaprastai gilų randą profesoriaus širdyje ir jis, net ir suaugęs, nesiliauja kiekvienoje moteryje ieškoti trylikametės Anabelės. Beprotiška aistra, tiesiog apsėdimas, kuris užvaldo Humbertą vos išvydus Lolitą, yra nepakeliamas jausmas jokiam žmogui, jis drasko širdį ir veda į susinaikinimą.
Romanas „Lolita“ ne tik atskleidžia pražūtingą, beprotybei prilygstančios meilės prigimtį, bet ir vaizduoja senosios tradicijų valdomos Europos ir laisvamaniškosios komerciškos Amerikos skirtumus, šių kultūrų susidūrimą. Istorija apie Lolitą ir Humbertą, vadinama tragikomedija, kritikų itin vertinama ir už stiprius veikėjų charakterius, ir už įspūdingą, metaforų, kalambūrų, žaidimo žodžiais kupiną romano stilių.
(Remiantis: https://www.patogupirkti.lt/knyga/lolita.html)
Gero skaitymo ir iki greito!

Data

2024-02-10
Expired!

Laikas

15:00

Vieta

Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“
Vytauto g. 106 / Jūratės g. 42, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.