Palangos jaunimo knygų klubas „Miškuose”

📚 Palangos jaunimo knygų klubas kovo / balandžio mėn. skaitymui išsirinko pakankamai įžymią detektyvinę Tana French knygą „Miškuose“ (angl. In the Woods, aprašymas žemiau).
Kviečiame į tarpinį susitikimą balandžio 6 d. (perskaitykite TIK iki 12 skyriaus, nes kartu spėliosime, kas už visko slepiasi)
bei finalinį susitikimą balandžio 20 d.
Susitikimai vyks 15:00 val. gyvai Palangos jaunimo erdvėje arba nuotoliu (per Zoom).
📖 Prisijungti prie jaunimo knygų klubo galima užpildžius anketą: https://forms.gle/PF2ygo95Un9LT7ySA
📖 Taip pat gali parašyti
el. paštu jaunimas@pkjc.lt, tel. +370 684 90741, Facebook ar Instagram žinutę su šia info:
vardas, amžius, ar esi iš Palangos? (nors nebūtina būti :))
Apie knygą „Miškuose“
Šiltą ir ramų vakarą trys dvylikos metų vaikai nesugrįžo iš tamsaus ir nutilusio miško, kuris jiems jau seniai buvo tapęs įprasta žaidimų vieta ir antraisiais namais. Atvykusi policija miško tankmėje surado mirtinai persigadusį ir šoko ištiktą Adamą Rajaną, nagais įsikibusį į medžio kamieną – jo sportiniai bateliai buvo pilni kraujo, o marškinėlių nugara sudraskyta. Viskas… Daugiau nieko, kas nutiko tą vakarą ir netgi iki jo, Adamas nei tada, nei kada nors vėliau neprisiminė.
Po dvidešimties metų Rajanas dirba Dublino žmogžudysčių skyriuje detektyvu ir kruopščiai saugo savo vaikystės paslaptį. Bet kai tame pačiame Noknario miške ant archeologų atkasto apeiginio akmens randamas nužudytos Keitės Devlin kūnas, Rajanas su baugiu šiurpu leidžiasi į tamsius savo pasąmonės labirintus, siekdamas juose surasti bent kokį, kad ir menkiausią, atminties blyksnį ir pamėginti pagaliau išsiaiškinti savo ir prieš daugelį metų be žinios pradingusių draugų bei dabar žiauriai nužudytos mergaitės paslaptis.
Skaitant šį romaną įtraukia viskas – mistinė, paslaptinga atmosfera, stulbinanti ir gluminanti savo painumu fabula, įtaigus ir netikėtumų kupinas pasakojimas, nelaukti siužeto posūkiai, labai spalvingi personažų charakteriai bei išryškėjantys vis nauji netikėti įvykiai.
Gero skaitymo ir iki greito!

Data

2024-05-25
Expired!

Laikas

15:00

Vieta

Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“
Vytauto g. 106 / Jūratės g. 42, Palanga

Komentarai uždrausti.