Ovidijus Vyšniauskas. Šventinis gyvo garso koncertas

Gruodžio 14 dieną Palangos koncertų salė skendės žinomiausių Lietuviškų dainų jūroje. Kurias dovanas Ovidijus Vyšniauskas su scenos bendražygiais Gintaru Šulinsku, Daumantu Slipkum ir Martynu Lukoševičium.

„Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Mamai“ ir tai vos kelios dainos kurias žino turbūt kiekvienas Lietuviškos muzikos klausytojas. O nuskambėjus dainų pirmiems akordams susirinkusi publika jas pasitinka ovacijomis ir dainos skamba su nuostabiausiu publikos choru.

Ovidijus Vyšniauskas scenoje jau daugiau nei 40 metų, per tiek metų jis pats sukūrė įspūdingą kiekį dainų ne tik sau, bet ir žinomiems Lietuvos atlikėjams. Koncertų metu Ovidijus, kaip savo dainoje „Išdalinau“ išdalina visą save iki paskutinio lašo, ir žiūrovai tai vertina lankydamiesi koncertuose ir niekada nepaleidžia iš scenos be pakartojimų ir glėbių gėlių.

„Man Palanga yra nuostabus miestas, turintis tiek daug spalvų, tiek gražių prisiminimų. Vasaromis čia surengiu nemažai koncertų. Bet žiemą Palanga kitokia, tokia kuri man labiausiai patinka. Labai laukiu susitikimo šiame koncerte kuriame pažadu bus šilta, gera, jautru ir beprotiškai linksma“ – sakė Ovidijus Vyšniauskas.

Koncertai bus filmuojami ir fotografuojami, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Bilietus įsigyti galite čia – https://kakava.lt/pirkti-bilietus/7767/14176

 

Data

2024-12-14

Laikas

19:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.