Operos solisto Liutauro Navicko kūrybinės veiklos 30-mečio koncertas „Mano kelias“

„Populiarioji klasika, neapolietiškos dainos, žymių kompozitorių arijos – apie programą sako L. Navickas. – Tai programa, kuri pagauna žmogaus sielą, įkvepia, skleidžia šilumą – skambios ir mielos melodijos.“
Koncerte girdėsime U. Giordani, G. Verdi, G. Puccini, J. Strauss, F. Lehar, E. Cannio, N. Valente, E. Curtis ir kitų kompozitorių kūrinius. Kartu su L. Navicku (tenoras) scenoje taip pat pasirodys Simonas Strazdas (bosas), Evelina Gancevska (sopranas) ir Danielius Gancevskis (smuikas). Koncertmeisterė Elvyra Knižnikovaitė-Būrė, vakaro vedėja Loreta Daržinskaitė.

Liutauras Navickas – įvairių prestižinių vokalistų konkursų dalyvis. Koncertuose ir operos spektakliuose Liutaurui teko dainuoti su operos grandais Virgilijumi Noreika, Nijole Ambrazaityte, Irena Milkevičiūte, Vladimiru Prudnikovu, Eduardu Kaniava. 1996 m., rekomenduojant Jose Carrero vadybininkui, Liutauras stažavosi Barselonoje pas garsų tenorą Fr. Lazzaro, vėliau – Italijoje, pas pasaulio operos grandus Mirellą Freni, Luciano Pavarotti, Nikolai Ghiaurov.

Operos solistas intensyviai koncertuoja Vakarų Vokietijoje, dalyvauja daugelyje koncertų Paryžiuje, Kopenhagoje, Barselonoje, Florencijoje. Kartu su NOBT solistais kviečiamas atlikti Čikagoje Josepho vaidmenį J. Strausso operoje „Vienos kraujas“, ten surengia ir solinį koncertą. Su dideliu pasisekimu koncertuoja Australijoje.

Nuo 2006 m. L. Navickas yra Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos Dainavimo skyriaus vadovas. Jo mokiniai – daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai. Operos solistas yra dažnas įvairių tarptautinių ir respublikinių dainininkų konkursų komisijos narys.

RENGINIO METU DĖVĖTI NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ARBA MEDICININES KAUKES.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami Palangos kultūros ir jaunimo socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.

 • Svarbi informacija:

  Pagrindinė renginio informacija

  Nuolaidos: -50 % su Palangiškio kortele, senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems

  Trukmė: 1 val. 20 min.

  Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Data

2022-04-08
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.