OLDMAN svečiai: PUTAN CLUB | IT/FR

Putan Club – duetas iš Italijos ir Prancūzijos, įsikūręs tarp Agrigento ir Faro.

Putan Club linksta į feminizmą, elektroniką ir avangardą: ritmas ir aukšta įtampa, transas, šokis ir iššūkis.

Kolektyvas gimė kaip rezistencinė ląstelė, kuriai būdingas veikimo būdas labai artimas pirmiesiems partizanams.
Grupės pasipriešinimas organizuojamas archajiškomis ir betarpiškomis mūsų šimtmečio priemonėmis: elektriniais balsais ir gandais, suskaičiuotais žodžiais – nuo avant-roko iki šiuolaikinės klasikinės muzikos ar brutaliausio techno/house, nuo bučinio į burną iki spyrio į užpakalį…

Putan Club savęs nepriskiria jokiai bažnyčiai (rokui, techno, džiazui, pankui, pasaulio muzikai ar bet kam kitam), tačiau pretenduoja į visus šiuos žanrus. Ir tai įrodė koncertuodami nuo Laayoune iki Pekino ir bendradarbiaudami su tokiais muzikos demonais kaip Lydia Lunch, Eugene S. Robinson ar Denis Lavant.

Nuo grupės susikūrimo jau surengę per 2000 pasirodymų ir kasmet šį skaičių papildydami bent 150 naujų, Putan Club reguliariai koncertuoja Europoje, Kinijoje, Turkijoje, Afrikoje, centrinėje Azijoje.

Putan Club – ikonoklastiški, agresyvūs, veržlus ir ryžtingi feministiniai revoliucionieriai.

„Šokių muzika? Industrial? Post-punk? Avant-punk? Doom? Agresyvus ambient rokas? Avangardinė pasaulio muzika? Kad ir kaip tai pavadintumėte, tai yra
neabejotinai puiki muzika… Eidama pro publiką, Gianna Greco mums dovanoja pogimtadieninį skambesį ir pačius sunkiausius bosus nuo Lemmy laikų, o François R. gitaros rifai grasina pakelti nuo žemės… neišvengiamai pasineri į garsą ir į ypatingą santykį, kuriam gali tik pasiduoti… Laisvi, nevaržomi ir nesirūpinantys niekuo, tik muzika ir jos įgyvendinimu, nesvarbu, ar pasirodo festivalio miniai, ar 20 žmonių mažoje salėje…“ Dave Foxal – A J. Noise (JK).

„….kiekvienas Putan Club koncertas yra spyris šiuolaikinei muzikos industrijai. Jie išsišoka ne todėl, kad tai daryti smagu, o todėl, kad tokia yra jų esmė: buvimas nonkonformistais. Nepaklusnumas – tai yra Putan Club“ – MUSIC & RIOTS MAGAZINE (JK)

Grupės sudėtis:

* Gianna Greco (I): bosas, vokalas, efektai, kompiuteris, elektronika

* François R. Cambuzat (F) : gitaros, vokalas, kompiuteris, elektronika

______________

Tavo bilietas: https://tickets.paysera.com/…/oldman-sveciai-putan-club…

Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome staliuką ar vietą prie baro rezervuoti tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Data

2022-04-29
Expired!

Laikas

21:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.