NKL čempionato rungtynės BC Palangos Olimpas – Jurbarko Jurbarkas-Karys

DėmesioĮsigijusiems Palangos ”Olimpas” NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementą, šios varžybos nieko nekainuosTereikės prie bilietų kontrolės pateikti abonemento bilietą arba jau gautą abonemento kortelę.

Sezono abonementus galite įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/krepsinis/palangos-olimpas-nkl-reguliariojo-sezono-namu-varzybu-abonementas-400763

Atsinaujinęs Palangos „Olimpo“ klubas kviečia sirgalius palaikyti komandą ir siekti pergalių kartuŠiame sezone komanda turės visiškai lietuvišką sudėtį, kurią sudarys ir gerai pažįstami žaidėjai, ir talentingi jaunuoliai.

Karolis Guščikas praėjusiame NKL sezone spindėjo galingu žaidimu ir nuvedė savo buvusią komandą į finalą, taip pat ekipą papildė du pajūrio krašto žaidėjai, praėjusiame sezone rungtyniavę LKL – Julius Kazakauskas bei snaiperis Marius Runkauskas. Aštriais prasiveržimais varžovų gynybą ardys LKL patirtis sukaupęs įžaidėjas Paulius Danisevičius.

Ekipoje liko sparčiai tobulėjantis 21-erių Tadas Budrys, taip pat atvyko Robertas Subotkevičius, 20-metis Tautvydas Baltrušaitis, 20-metis Mantas Litvinas, 22-erių NKL vicečempionas Šarūnas Valunta ir 21-erių Paulius Kazlauskas.

Ekipos vyriausiuoju treneriu dirbęs puikiai pažįstamas ir laisvai lietuviškai kalbantis latvis Sandis Buškevicas, o jam talkins Palangos krepšinio entuziastas ir Lietuvos krepšiniui nusipelnęs Renaldas Seibutis.

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: likus 45 min. iki rungtynių
  Renginio trukmė: ~2:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: -20% su "Palangiškio kortele" (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidų kortelę)

  Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/krepsinis/nkl-cempionato-rungtynes-bc-palangos-olimpas-jurbarko-jurbarkas-karys-406736/

Data

2023-11-11
Expired!

Laikas

15:00 - 17:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos sporto arena
Sporto g. 3, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.