Naujųjų metų vakarėlis ,,VIVA GRADIALI 2024“

Įstabaus interjero restoranas Pineta kviečia į Naujųjų metų vakarėlį ,,VIVA GRADIALI 2024“! Metus užbaigiančio vakaro metu Jūsų lauks įspūdinga keturių patiekalų šventinė vakarienė, įtraukianti vakaro programa kartu su Nijole Pareigyte ir efektingas Gabrieliaus Vagelio pasirodymas!

Vakaro vedėja

Žavingoji Nijolė Pareigytė su specialia šiai progai rengta programa. Nijolė, kaip niekas kitas, sukuria nuostabią vakaro nuotaiką bei įtraukia vakarėlio dalyvius į nepamirštamų linksmybių sūkurį, šmaikščias viktorinas, žaidimus bei aukcionus. Įsitraukusių svečių lauks vertingos GRADIALI dovanos kokybiškam poilsiui Palangoje!

Muzikinė programa
Dviejų dalių gyvo garso koncertas su vienu ryškiausiu šių dienų Lietuvos atlikėjų – Gabrieliu Vageliu. Naujųjų metų vakarui atlikėjas paruošė ypatingą programą, kuri kvies efektingai palydėti Senuosius ir nekantriai pasitikti Naujuosius metus. Po koncerto linksmybės tęsis -nuo 01:00 val. Jūsų lauks daug garso, šviesų ir šokių iki pat paryčių kartu su tobulai muzikos ritmus valdančiu DJ.

Vakarienė

Šventės svečius pasitiksime su putojančia Cremanto taure, kuri išsyk sukurs šventinę nuotaiką. Vėliau svečių lauks gurmaniška keturių patiekalų vakarienė, kurią sudarys:  šefo komplimentas, šaltas užkandis, karštas užkandis bei pagrindinis patiekalas. Vakaro ir skonių kulminacija-  saldžia nata nustebinsiantis šventinis tortas.

Programa vaikams (papildomas mokestis 60 Eur)
Tam, kad tėveliai galėtų atsipalaiduoti ir pasimėgauti Naujųjų metų vakaro programa, pasirūpinome smagia veikla mažiesiems. Vaikų laukia atskira tik jiems skirta erdvė su gausybe vaišių (švediškas stalas), iki pat vidurnakčio vaikų užimtumu besirūpinsiančia  animatore, muzika, kūryba ir daug aktyvių pramogų: sidabrinis disco šėlsmas, šokant sidabriniame lietuje, pašėliškiausio šokio turnyras, sniego gniūžčių mūšis, poilsio minutės sukritus ant minkštųjų sėdmaišių, kūrybinės dirbtuvės lankstant balionus, piešiant ant veidų, gaminant cukrus vatos bokštus ir juos ragaujant, žaidžiant protmūšį, sprendžiant mokslinius galvosūkius ir eksperimentus. Vakaro metu vaikus apsilankys ir žavioji Kalėdų elfė su dovanomis!

Data

2023-12-31
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Sanatorija-viešbutis „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.