Muzikinė komedija AMERIKA PIRTYJE

MUZIKINĖ KOMEDIJA  ,,AMERIJA PIRTYJE“  rež. Valentinas Masalskis

Legendinė komedija „Amerika pirtyje“ – tai pirmasis Lietuvoje viešai lietuvių kalba suvaidintas vienos dalies spektaklis pagal to paties pavadinimo Keturakio pjesę, kuris po beveik 125 metų pavirto šiuolaikine muzikine komedija ir yra pristatomas šių laikų žiūrovui!

Komedijoje šmaikščiai pateikiamas lietuvių identiteto raida bei gili patriotiškumo dvasia, kurios ištakos neretai slepiasi pačioje tikriausiose provincijoje. Scenografijos autorė Renata Valčik spektaklyje meistriškai kuria tokios provincijos atmosferą – panaudotos automobilio padangos čia atstoja baldus, o išradingai išraitytos ir ryškiomis spalvomis nudažytos gulbės – tikrų tikriausias provincijos meninės beskonybės liudijimas. Iki skausmo atpažįstami šiuolaikinio lietuviško kaimo ženklai privers ne tik šyptelėti, bet ir kvatotis visu pilvu.

Šią komediją lydi gyvai aktorių atliekama muzika, meistriškai atliekamos vokalinės partijos, ryškūs kostiumai ir grimas, daug nuotaikingos improvizacijos, jaunystės šėlsmo, lengvumo, žaidimų ir laisvės.

Tačiau pagrindinė idėja, kaip ir Keturakio laikais išlieka ta pati – visada geriau ten, kur mūsų nėra!

Bilietus įsigyti galite čia – https://store.bilietai.lt/public/lt/event/432638/purchase

Data

2024-08-22

Laikas

19:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt

Komentarai uždrausti.