Lygių balsų chorų šventė „Su jūra dainuok”

Sulaukusi pilnametystės chorų šventė „Su jūra dainuok“ kvies palangiškius ir miesto svečius dainuoti kartu.

Birželio 11-12 dienomis Palangoje skambės chorinė muzika. Šiemet tradicinė, jau XVIII-oji, Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinio ansamblio „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choro (vadovas Rimgaudas Juozapavičius) organizuojama chorų šventė „Su jūra dainuok“ sukvies kolektyvus iš Kauno, Jurbarko, Vilniaus, Gargždų ir Linkuvos.

Šeštadienį, birželio 11 d., nuo 14 val. kurhauzo koncertų salėje chorai sveikins Palangą savo pasirodymais.

17.30 val. kolektyvai Grafų Tiškevičių alėja žygiuos iki kurhauzo terasos, o čia jungtinis choras pakvies pajusti 200 dalyvių balsų galybę.

Šiais metais šventė sugrįžo į vietą, kurioje suskambėjo pirmą kartą – 2001 metais surengta pirmoji chorų šventė vyko kurhauzo terasoje. Kurhauzui sudegus, chorai dainavo viloje „Anapilis“, centrinėje miesto aikštėje, Grafų Tiškevičių alėjos aikštėje.

Šiemet jungtinį chorą sudarys moterų chorai „Indraja“, „Žaisa“, „Mūša“, „Lelija“, „Elegija“ ir „Guboja“ bei vyrų chorai „Sakalas“, „Aidas“, Jūros šauliai. Jungtiniam chorui akomponuos Saulius Šiaučiulis ir Algis Kilis, solo partiją atliks Daiva Preibė.

Šventėje žiūrovai girdės gerai žinomos ir keletas naujų dainų apie jūrą ir meilę Lietuvai. O sekmadienį chorų dainos skambės visoje Palangoje (Centrinėje aikštėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, kurhauzo terasoje, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje).

Kasmetinę chorų šventę itin pamėgę dalyviai užmezga ryšius, kurie perauga į chorų bendradarbiavimą, bendrus projektus ir asmenines choristų bičiulystes.

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Data

2022-06-11 - 12
Expired!

More Info

Nuoroda

Vieta

Palanga
Palanga
Kategorija
Nuoroda

Komentarai uždrausti.