XI Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis | Lovre Marušić (fortepijonas), Aram Yagubian (violončelė), Nikita Geller (smuikas)

XI tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio Palangoje koncertas
Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis pristato įspūdingą kamerinės muzikos vakarą – J. Haydn, J. Brahms ir F. Mendelssohn fortepijoninius trio atliks žymūs jaunosios kartos muzikai, tarptautinių konkursų laureatai pianistas Lovre Marušić (Kroatija), violončelininkas Aram Yagubian (Vokietija) bei smuikininkas Nikita Geller (Vokietija).
PROGRAMOJE:
J. Haydn – Fortepijoninis trio Nr. 44 E-dur
Hob: XV/ 28
J. Brahms – Fortepijoninis trio Nr. 1 B-dur (paskutinė versija)
F. Mendelssohn – Fortepijoninis trio Nr. 1 d-moll, op. 49
LOVRET MARUŠIĆ šiuo metu aktyviai koncertuoja savo gimtojoje šalyje Kroatijoje, taip pat Šveicarijoje, Vokietijoje ir Austrijoje. Lovre Marušić studijuoja Ferenc Liszt aukštojoje muzikos mokykloje Veimare, jo pedagogas – Grigorijus Gruzmanas. Pianistas yra pelnęs apdovanojimų įvairiuose konkursuose, tarp kurių 2018 m. iškovotos pirmosios premijos XX tarptautiniame Šv. Cecilijos konkurse Porte, Tarptautiniame muzikos festivalyje ir konkurse Paryžiuje, 2016 m. pelnytos pirmosios premijos tarptautiniame konkurse „Naujosios žvaigždės“ Mančesteryje, Pasaulio fortepijono pedagogų konkurse Londone bei Serbijos kompozitoriaus ir pedagogo Isidor Bajić konkurse Novi Sade; pastarajame konkurse pianistui taip pat paskirti žiuri ir publikos apdovanojimai. 2020 m. vasarą L. Marušić pateko į vieno prestižiškiausių -Klivlendo pianistų konkurso finalą, o pernai tame pačiame konkurse iškovojo antrąją premiją. Lovre Marušić yra Zagrebo muzikos akademijos Fortepijono katedros docentas, kaip žiuri narys dalyvavo konkurse Belgrade, yra Kroatijos kamerinės muzikos festivalio „Ostinato“ meno vadovas. Jo debiutinė kompaktinė plokštelė įrašyta kompanijoje „KNS“. 2018–2019 m. pianistas surengė rečitalių Kelne ir Kaselyje, taip pat koncertavo Kroatijoje, Kinijoje, Japonijoje, Portugalijoje ir Prancūzijoje.
Daugiau informacijos apie tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį www.klasika.org
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
  • Bilietai:

    https://store.bilietai.lt/public/?concert=391414&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-07-11
Expired!

Laikas

20:00 - 21:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.