Lietuvos balso nugalėtojas ANYANYA UDONGWO

Unikalus „Lietuvos balso“ projekto dešimtojo sezono nugalėtojo Anyanya koncertas akustiniu stiliumi jaukiai skambės jau birželio 23 dieną, muzikos klube „Vandenis“.
Gimęs Nigerijoje, keliolika metų Ukrainoje gyvenęs ir su šeima bėgti iš savo namų dėl karo priverstas Anyanya, savo stiprybę atrado meilėje muzikai. Pasidalinęs ja su visa šalimi, jis prasiskynė kelią iki visos Lietuvos širdžių ir įrodė, jog muzika neturi jokių socialinių, kultūrinių ar religinių sienų. Jo vokalas ant žemės guldė net ir didžiausius profesionalus, jo atsidavimas scenai ir savo klausytojui užburia, o didžiulis talentas neleidžia abejoti, jog jis vertas geriausio balso šalyje titulo.
Jaukų vasaros vakarą Anyanya su savo klausytojais pasidalins naujausiais savo autoriniais kūriniais ir pakvies kartu dainuoti pasaulinius hitus, kurių žodžiai lengvai skambės visų susirinkusiųjų lūpose. Išskirtinis unikalaus vokalo, klavišų skambesio ir begalinės meilės muzikai vakaras – jau birželio 23 d. Palangos muzikos klube „Vandenis“.
Bilietų rezervacija (8 612) 60 776
Bilieto kaina 30 Eur.

Data

2023-06-23
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Muzikos klubas Vandenis
Birutės al. 47, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.