Lietuviško kino vakaras

Gegužės 26 d., ketvirtadienį, sanatorija Gradiali vėl į svečius kviečia lietuviško kino mėgėjus.
Didžiojoje salėje 19 val. planuojama rodyti režisieriaus Algirdo Aramino 1969 m. lietuviško kino juosta „Kai aš mažas buvau”.
Filmo „Kai aš mažas buvau“ pasakoja apie abiturientų Tomo, kurį suvaidino Linas Kriščiūnas, ir Eglės (akt. Julija Kavaliauskaitė) pirmosios meilės istoriją, prasidėjusią pabėgus iš mokyklinės ekskursijos po parodą.
Filmo vertybė – gaivus, spontaniškas sekimas svaigiais pirmosios meilės potyriais ir išgyvenimais, tegul ir sudrumstais pavydo kančių, nusivylimo, vedančiais į netikėtas situacijas, skriejimą ant žirgų ar vandens slidžių, ilgas klajones po naktinį ar rytmetinį Vilnių, pabėgimą į gamtos prieglobstį.
„Kai aš mažas buvau“ – iš tiesų jauno žmogaus brandos istorija. Perėjimas iš laiko „kai aš mažas buvau“ į suaugusiųjų pasaulį.
Pasirodęs ekranuose, filmas sulaukė kritikos už jaunųjų herojų neaktyvią gyvenimo poziciją, atitrūkimą nuo socialistinės tikrovės realijų ir laikmečio gairių. Tačiau „Kai aš mažas buvau“ lieka vienu iškiliausių A. Aramino filmų, tiksliai perteikiančiu ir tuometinę epochą, ir universalias jauno žmogaus brandos problemas bei nuotaikas.
Filme vaidina Julija Kavaliauskaitė, Linas Kriščiūnas, Gediminas Karka, Bronius Babkauskas, Juozas Miltinis, Kazimieras Valaitis, Elena Savukynaitė, Henrika Hokušaitė, Elena Ramišauskienė, Vytautas Kernagis, Jonas Kavaliauskas, Dalia Krikščiūnaitė ir kt.
Renginyje kviečiame dalyvauti visus norinčius.
Kino seansas – nemokamas.

Data

2022-05-26
Expired!

Laikas

19:00

Vieta

Sanatorija-viešbutis „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.