Kurorto festivalis „Myliu Palangą”

Festivalis „Myliu Palangą“ 2022 Birželio 3-5 d.

Pirmąjį vasaros savaitgalį, 2022 m. birželio 3-5 d. kviečiame į didžiausią menų, amatų ir muzikos fiestą Palangoje – kurorto festivalį „Myliu Palangą” 2022!

„Myliu Palangą” – tai trijų dienų festivalis mieste tikriems muzikos, meno ir amatų mylėtojams. Programa, kurios neįmanoma nuspėti, aktualūs vardai ir įtraukiančios veiklos. Birželio 3-5 d. Palanga ir vėl pasitinka vasarą! Būtent čia skambės muzikos ikonų balsai, spindės dar neatrastos žvaigždės ir akys gėrėsis dar nematytais užsienio artistų pasirodymais.

Birželio 3 d. prasidėsiantis festivalis „Myliu Palangą 2022“ dalyvius kvies į Jūratės ir Kastyčio skverą, Birutės parko rotondą, erdvę prie muzikinio fontano bei kitas partnerių įsteigtas erdves.

10 koncertų, 3 šokio teatro pasirodymai, 6 mankštos, 1 kino vakaras, 5 edukacijos ir net 15 netikėtų gatvės teatro artistų pasirodymų!

FESTIVALIO PROGRAMA

Muzikiniai pasirodymai:
Linas Adomaitis su Palangos pučiamųjų orkestru, Saulės kliošas, Homerchestra, Sirupas, grupė Studija, Nika Ganga, Electric ladies, Iveta ir Rokas.

Gatvės teatro artistai ir šokėjai:
Dulce Compania (Vokietija), Pantomimos teatras „A”, Šeiko šokio teatras, šokio teatras „Dansema”, klounų teatro studijos „Dulidu” spektaklis „Let‘s Jazz”.

Pramogos vaikams:
Gintaro muziejus („Nuo gintaringojo miško iki įvairiaspalvės mozaikos”), Palangos orkestras („Miško pasaka”), animatorių užsiėmimai, lėktuvėlis-treniruoklis „Tununukas”, Palangos vaikų koncertas, pasieniečių, policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasirodymas, J. Šliūpo muziejus („Atrask senąją spaudą”).

Sveikatingumo užsiėmimai:
Juoko joga, joga ore, vandens užsiėmimai Palangos baseine, Gongai, treniruotė su Irina Šlimiene, tradicinė joga.

APIE FESTIVALIO ERDVES

Jūratės ir Kastyčio skveras – karščiausias šventės traukos taškas arčiausiai Baltijos jūros! Skvere numatyti šventės atidarymo ir finalinis šeštadienio vakaro šou – muzikos ir lazerių šviesų sintezė. Visiems gerai žinomas atlikėjas Linas Adomaitis kartu su Palangos orkestru atliks savo naujausią koncertinę programą „Vandenynai”.
Festivalio metu žiūrovus taip pat džiugins Saulės Kliošas, grupė Studija, Homechestra ir dar daug kitų atlikėjų. Be festivalio koncertinės programos čia išvysite Klounų teatro studijos Dulidu muzikinį klounados spektaklį-paradą „Let‘s Jazz!“. Tai improvizacijos džiaugsmo ir humoro pasirodymas, istorija apie du klounus, kurie su savo klajoklių vagonėliu atsidūrė mūsų mieste. Studija kuria klounados, lėlių spektaklius vaikams ir jaunimui, jungdama šiuos žanrus ir ieškodama naujų raiškos formų.
Esame nusiteikę tęsti tradicijas ir žiūrovams pasiūlyti aukščiausios kokybės muzikos pasirodymų programą ir suteikti unikalią vasaros festivalio patirtį Baltijos jūros pašonėje.

(Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė” – nuolat gyvas ir šurmuliuojantis tikrų tikriausias kermošius, į kurį iš visos Lietuvos, kaimyninių ir Baltijos šalių atkeliauja įvairūs prekybininkai. Didžiausią dalį šventės svečių įtraukianti renginio dalis bus išsidėsčiusi judriausioje Vytauto gatvės atkarpoje nuo Koncertų salės iki muzikinio fontano.
Tai puiki galimybė pasiekti vyresnio amžiaus vartotoją, besidomintį aktyviu laisvalaikiu ir sveikatos produktais.

„Food truck” alėja – įsikūrusi prie visų pamėgto muzikinio fontano. Šioje vietoje praalkę festivalio svečiai turės galimybę pasistiprinti ir ragauti įvairių virtuvių maistą. Čia numatyti ir jaukūs akustiniai koncertai, o šeštadienio desertas pokalbių popietė su publikos mylimais veidais Starkumi ir Radzevičiumi. Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai – šis duetas tikrai turi ką papasakoti! Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“ į TV laidas, knygas ir interneto puslapius. Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Šiems vyrams pasakojant apie netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas iki valiai prisijuoksite, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų kaip keliauti ir, žinoma, kur skaniai pavalgyti. Tai pat čia išgirsite lengvo stiliaus, gardaus pateikimo, visiems suprantamą, skaniai klausomą ir abejingų nepaliekančią muziką. Grupė Sirupas pristatys funk/rock/soul stiliuose persipynusią savo kūrybą. Tai pat čia pasirodys ir kiti savo kūrybinį kelią pradedantys muzikos atlikėjai.
Kol tėveliai ir seneliai mėgausis maistu, muzika ir pasirodymais Broniaus Oškinio Vaikų Aviacijos Akademija mažiesiems šventės svečiams pasiūlys išbandyti treniruoklį-lėktuvėlį. Vaikai galės patys pajusti imituotą skrydį, pabandyti pilotuoti šį mažą sklandytuvo prototipą pavadinimu „Tununukas” (skirtas vaikams nuo 3 iki 6 metų amžiaus, iki 30 kg). Visiems pabandžiusiems mažyliams bus išduodami pilotų pažymėjimai. Veiksmo čia netrūks!
Tai puiki vieta pasiekti pramogas ir maisto kultūrą mėgstantį vartotoją.

Šeimos pievelė – kaip gi šventė be specialios programos mažiesiems. Pievoje prieš pagrindinę sceną mažuosius šventės dalyvius linksmins Mažasis Aitvaras animatorės. Taip pat, čia išvysite Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą interaktyvų šokio spektaklį vaikams iki 3 metų. Spalvoti žaidimai – tai spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti (dansema.lt). Kad nepritrūktų jėgų žaisti ir pramogauti, šioje erdvėje numatyta vieta smaližiams– ledų fiesta. Tad ieškome partnerio šios idėjos įgyvendinimui.
Tai puiki galimybė pasiekti su šeima mėgstantį leisti laiką vartotoją, reklamuoti prekes skirtas vaikams.

Birutės parko Rotonda – tai šiek tiek mistiška ir kerinti erdvė pušyno apsuptyje. Čia suplanuoti sveikatingumo užsiėmimai, koncertas, šokio teatro pasirodymas bei Gintaro muziejaus edukacijos šeimoms. Penktadienį pasirodys Šeiko šokio teatras. Jų repertuare jautrūs ir paveikūs, kūrybiškumą skatinantys spektakliai. Šeiko šokio teatras – nepriklausoma kūrėjų komanda, 2012 metais įsikūrusi Klaipėdoje, kuria savitą šiuolaikinio šokio kalbą, o jų stiprybė – atvirumas skirtingoms meno šakoms bei noras dalintis šokio nauda su bendruomene. Šeštadienį muzikos garsais Nika Ganga
Savaitgalį be įvairių sporto praktikų čia vyks ir Gongai užsiėmimas – dainuojančio dubens garsai dalyvį ves į gilesnį savęs suvokimą, proto nuraminimą, realų fizinio kūno atsipalaidavimą. Ši praktika rekomenduojama visoms amžiaus grupėms. Na, o visai netoliese galėsite išvysti Pantomimos teatras „A” artistus, t.y. net 8 mimai vienu metu atliks pasirodymą svajingoje Meilės alėjoje. Šio teatro kūryba yra įvairiaspalvė, nėra artima klasikinei pantomimai, o kai kuriuose spektakliuose jos visai atsisakoma. Savo kūrybos stilių jie pavadino „Soul Dance” (Sielos šokis). Tai atsidavimas judesiui ir gebėjimas giliai jausti pasaulį.

Kurorto šventės „Myliu Palangą” 2019 akimirkas galite pamatyti čia: bit.do/Myliu_Palanga_2019

Visa pateikiama informacija yra BĮ „Palangos investicijų valdymas” nuosavybė. Griežtai draudžiama skelbti, platinti ar kitaip viešinti informaciją be BĮ „Palangos investicijų valdymas” sutikimo.

Data

2022-06-03 - 05
Expired!

Tipas

Nemokama

Vieta

Palanga
Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.