Knygos pristatymas | Justė Zinkevičiūtė „Kol žiovauja žuvėdros“

Į moteriškos filosofijos kelionę bendramintes suburianti aktorė, TV laidų vedėja, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą” įkūrėja 𝐉𝐮𝐬𝐭𝐞̇ 𝐙𝐢𝐧𝐤𝐞𝐯𝐢𝐜̌𝐢𝐮̄𝐭𝐞̇ 𝐊𝐨𝐯𝐨 𝟖 𝐝. (𝐭𝐫𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨) 𝟏𝟕.𝟑𝟎 𝐯𝐚𝐥. 𝐏𝐚𝐥𝐚𝐧𝐠𝐨𝐬 𝐯𝐢𝐞𝐬̌𝐨𝐣𝐨𝐣𝐞 𝐛𝐢𝐛𝐥𝐢𝐨𝐭𝐞𝐤𝐨𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐬 𝐧𝐚𝐮𝐣𝐚̨ 𝐬𝐚𝐯𝐨 𝐤𝐧𝐲𝐠𝐚̨ „𝐊𝐨𝐥 𝐳̌𝐢𝐨𝐯𝐚𝐮𝐣𝐚 𝐳̌𝐮𝐯𝐞̇𝐝𝐫𝐨𝐬“.
Pirmoji bibliotekos viešnios knyga „Kavos puodelis prie jūros“ buvo skirta tik moterims, tačiau antroji sulaukia ir vyrų dėmesio. Tai knyga ne tik moterims“, – ragina išdrįsti garsiai juoktis, pamilti gyvenimą ir eiti prieš srove J. Zinkevičiūtė. Pavadinimas gimė dienas leidžiant pajūryje. Nidoje užaugusi aktorė puoselėja itin stiprų ryšį su gamta, jūra, iš čia semiasi įkvėpimo, atranda ramybę.
Knyga „Kol žiovauja žuvėdros“ sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji pasakoja istoriją, kurią, anot autorės, yra patyrusi ir išgyvenusi ko gero kiekviena moteris: nelaimingą meilę, savęs pametimą, baimę pasitikėti ir tikėti. Vėliau, su knygos puslapiais ateina išgijimas ir antrojoje dalyje kalbama apie meilę sau, apie laikui nepavaldžią draugystę.
Knyga pilna tikrumo, mat jon sudėti tikri, gyvenimiški autorės senelio Leono pasakojimai. Skaitytojas galės sužinoti apie senąją Kuršių neriją prieš 50–60 metų, kur Nidoje buvo Paryžius, kokios sklinda istorijos apie legendinį restoraną laivą-raketą, kuris iki šiol dar plaukioja, arba kur buvo cirkas“, – atskleidžia autorė.
Maloniai kviečiame pasitikti naują J.Zinkevičiūtės knygą ir sužinoti kaip žuvėdros gali žiovauti?

Data

2023-03-08
Expired!

Laikas

17:30

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.