Jurga | Patyriminis koncertas ”Svajonių dirbtuvės”

Rugpjūčio 18 d., 20 val. kviečiame į šventinį atlikėjos Jurgos koncertą, kuriame kursime ir pojūčiais įtvirtinsime savo svajonių gyvenimo viziją. „Svajonių dirbtuvės“ tai išskirtinis koncertas kuriame, muzika ir dainų tekstai sudėlioti sąmoningai, specialia tvarka, kuriant atmosferą, kurioje visi savi ir nėra klaidų.

Su pianistu Giedrium Naku kuriam saugią ir palaikančią aplinką, kartais tikslingai įdarbinam Jūsų fantaziją, kad įsikvėptumėt savo svajonių įgyvendinimui ir pailsėtumėt nuo ratu besisukančios rutinos ar minčių karuselės,“ – sako koncerto sumanytoja Jurga Šeduikytė.

Jurga Šeduikytė, dar žinoma muzikiniu sceniniu vardu Jurga – dainininkė, kompozitorė, aktorė, žurnalistė ir rašytoja, puiki pasakotoja ir dialogo mezgėja. Tai ji daro jau daugiau nei 20 metų koncertuodama, rašydama knygas bei kurdama filmus ir per savo kūrybą bei vedamus mokymus dalindamasi patirtimi bei atradimais su klausytojais.

Ko tikėtis? Lengvumo, poilsio ir skrydžio ten, kur norime būti. Šventiškos atmosferos, nuoširdaus ir jaukaus pokalbio su žinoma Lietuvos dainininke ir kūrėja Jurga.

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 19:40
  Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai nemokamai neįleidžiami.
  Amžiaus cenzas: 
  nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/jurga--patyriminis-koncertas-svajoniu-dirbtuves-400243/

Data

2023-08-18
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.