Jessica Shy | Palanga

Po didžiausio gyvenimo koncerto Kaune atlikėja Jessica Shy nesustoja ir kviečia savo gerbėjus į koncertą Palangos koncertų salėje, jau vasario 10!

Viena labiausiai klausomų  jaunosios kartos atlikėjų 2023-ius pasitinka ne tik su naujais koncertais, bet ir su 4 nominacijomis M.A.M.A. apdovanojimuose!

 „Šiuo metu vis dar gyvenu emocijomis iš koncerto arenoje, tai buvo neapsakomas jausmas, kurio nepamiršiu visą gyvenimą”.  Dieną prieš koncertą Kaune sužinojau, jog pretenduojame net į 4 nominacijas M.A.M.A apdovanojimuose, tai išties didelis ir svarbus  įvertinimas man! Dėl to pirmiausiai esu dėkinga savo klausytojams, tad noriu pranešti, jog susitikimui į pajūrį atvykstu jau vasario 10” – naujienomis džiaugiasi atlikėja.

Taigi, pasiruoškime susitikimui su Jessica Shy jau vasario 10d. Palangos koncertų salėje, kurioje skambės ne tik žinomiausi atlikėjos kūriniai, bet ir naujojo albumo dainos.

_______________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 19:00
  Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/jessica-shy--palanga-379143/

Data

2023-02-10
Expired!

Laikas

19:00 - 20:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.