JEI BŪČIAU BURMISTRAS… Akcija, skirta Palangos 770 metų minėjimui

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia iššūkiui! Jungdamiesi prie renginių renginių ciklo, skirto paminėti Palangos 770 metų sukaktį, kovo 30 d. 17 val. kurorto bendruomenes kviečiame dalyvauti akcijoje „Jei būčiau burmistras…”.
Ar dažnai susimąstote, kaip ir kodėl keičiasi mūsų miestas – jos architektūra, erdvės, paslaugos, gyventojai? Kaip tie pokyčiai veikia kiekvieną mūsų ir kitus žmones? Ar miestas įsibrovėlis, ar tarpininkas tarp žmogaus ir gamtos? Skirtingų miesto bendruomenių – moksleivių, šeimų ar senjorų, kultūros, švietimo bei verslo atstovų, senbuvių ir naujakurių – komandas kviečiame tapti svajonių Palangos kūrėjais. Nors suburtos komandos kurs tik simbolinį miesto maketą, kiekvienas galės permąstyti ir patirti, kaip miestą keičia socialiniai, ekologiniai procesai, žmonių gyvensena ir kaip miestas gali formuoti mūsų pačių įpročius. Kas miestą daro patraukliu, o kas atstumia?
Pasidalinkite savo vizija, o mes pažadame, kad nuo šiol į gyvenamąją aplinką jau negalėsite žiūrėti taip pat!
🕓 Kada? Kovo 30 d., ketvirtadienį, 17 val.
📌 Kur? Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos renginių salėje, Vytauto g. 61.
💸 Kiek? Nemokamai.
📣 Kas dar? Komandas gali sudaryti ne daugiau nei 5 asmenys.
🔴 KOMANDŲ REGISTRACIJA el. paštu ieva.ziubriene@lnm.lt arba tel. 8 698 16053.
🔗 Registruodamiesi nurodykite komandos pavadinimą ir dalyvių skaičių, o atvykdami pasipuoškite tik Jūsų komandai būdingu aksesuaru. Akcijos pradžia 17 val., tačiau maloniai laukiame atvykstant anksčiau pokalbiui prie kavos ar arbatos puodelio.

Data

2023-03-30
Expired!

Laikas

17:00 - 19:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.