Ingridos Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas

𝐊𝐨𝐯𝐨 𝟐𝟒 𝐝. (𝐩𝐞𝐧𝐤𝐭𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨) 𝟏𝟕 𝐯𝐚𝐥. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas.
Dalyvaus knygos autorė 𝐝𝐫. 𝐈𝐧𝐠𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐆𝐮𝐝𝐚𝐮𝐬𝐤𝐢𝐞𝐧𝐞̇, moderuos 𝐝𝐫. 𝐆𝐢𝐞𝐝𝐫𝐢𝐮𝐬 𝐒𝐚𝐮𝐥𝐲𝐭𝐢𝐬.
Renginys skirtas ne tik Šventojo Rašto mylėtojams, bet visiems, besidomintiems kultūros ir krikščionybės istorija. Tai jau trečiasis ciklo „Antika ir krikščionybė“ susitikimas su Palangos miesto gyventojais.
Didžiausias menas yra kurti santykį su kitu žmogumi, byloja išmintis. Veikiausiai dėl to knygynų lentynos yra pilnos knygų, kurios į kairę ir į dešinę žarsto patarimus, kaip puoselėti santykius poroje, kaip auklėti vaikus, kaip laimėti draugų ir įgyti jiems įtakos ir panašiai. O ką apie žmogiškų santykių idealus ir realybę byloja Biblija? Knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ autorė Ingrida Gudauskienė teigia, kad „Ieškodami vienas kito Biblijos vyrai ir moterys dažnai atsiduria kryžkelėse. Jose jie patiria visko – egzistencinių duobių ir neįtikėtinų jų įveikų, santykių griūčių ir reikšmingų naujų pradžių. Gyvenimo kryžkelėse peržengti tas duobes juos gena nenumaldomas kito asmens poreikis ir ilgesys. Biblijoje aprašyti prieš daugelį metų gyvenusių vyrų ir moterų santykiai, susitikimai, emocijų ir jausmų paletė labai panaši į šių dienų žmogaus. Kiekvienam Aš reikia Tu. Biblija žino – santykis nėra lengvas. Biblija gali suteikti atsakymų apie mūsų santykius, elgseną ir nepraktikuojantiems katalikams, moko kaip įveikti kritines situacijas, kaip išlipti iš mus ištinkančių žemumų. Toji kryptis visuomet yra kitas asmuo.
𝐈𝐧𝐠𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐆𝐮𝐝𝐚𝐮𝐬𝐤𝐢𝐞𝐧𝐞̇ – teologijos daktarė, biblistė. 1996–2004 m. specializavosi ir licenciato bei daktaro mokslo laipsnius biblinės teologijos srityje apgynė Popiežiškajame Grigaliaus universitete Romoje. Nuo 2004-ųjų Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos dėstytoja, dirba mokslinį ir ekspertinį darbą, veda biblinius mokymus vienuolijoms, seminarus mokytojams, skaito viešas paskaitas. Savanoriauja siekdama prisidėti prie Biblijos pažinimo ir jos kultūros puoselėjimo Lietuvoje.
Maloniai kviečiame į aktualios šiandienos žmogui I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ sutiktuves bibliotekoje. Klausti, diskutuoti. Bus galimybė įsigyti leidinį.

Data

2023-03-24
Expired!

Laikas

17:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.