Imany | Voodoo Cello

Užburianti, meilės kupina sąjunga tarp gilaus balso tembro ir aštuonių violončelių – taip būtų galima apibūdinti naują Imany šou „Voodoo Cello“, kurį ji pristatys šių metų gruodžio 2 d. Vilniuje ir gruodžio 3 d. Palangoje. Pasaulinį pripažinimą pelniusi soulo žvaigždė atliks į muzikos istoriją įėjusius „Radiohead“, Donna Summer, Hozier, Bob Marley ir kitų atlikėjų hitus.

Lietuvoje pamėgta atlikėja sužavėjo pasaulį prieš dešimt metų, išleidusi albumą „The Shape Of A Broken Heart“, kuriame galima išgirsti ir jos hitą „You Will Never Know“. Albumą gerai įvertino tiek kritikai, tiek klausytojai, o iki tol mažuose džiazo klubuose koncertavusi dainininkė pradėjo savo svaiginančią muzikinę karjerą. Paklausta žurnalistų, kas įkvėpė būtent taip pavadinti solinį albumą, atlikėja iškart paklausė: ar kada pastebėjote, jog Afrikos žemynas primena sudužusią širdį? Išties, geriau įsižiūrėjus, žemynas yra sudužusios širdies formos! Po 7 metų ir 600 koncertų Imany išleido savo antrąjį albumą „The Wrong Kind of War“, kuriame liko ištikima sau, tačiau albume jau juntamas brandesnis skambesys. Albumas pelnė aukščiausias pozicijas populiariausių kūrinių sąrašuose, Prancūzijoje tapo platininiu, o daina „Don’t Be So Shy“ užkariavo muzikines platformas ir pateko į „Shazam šlovės salę“ kaip viena iš klausomiausių dainų net 15-oje pasaulio šalių.

Unikalus skambesys, skirtingos soulo, folkmuzikos ir bliuzo variacijos, gilūs tekstai, pasakojantys istorijas apie merginą, kuri šiame pasaulyje turėjo viską pasiekti pati. Galbūt dėl to Nadia Mladjalo ir pasirinko koncertuoti slapyvardžiu Imany, kuris išvertus iš svahilių kalbos reiškia tikėjimą. Dainos, kuriose susipynė įvairūs muzikos stiliai, kuriose dainuoja pati Juodojo žemyno siela ir tai daro neapsakomai subtiliai, jausmingai ir iš visos širdies – taip būtų galima apibūdinti Imany kūrybą.

Svaiginantis Imany balsas gruodžio 2 d. skambės Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, ir gruodžio 3 d. „Palangos koncertų salėje“.

Data

2022-12-03
Expired!

Laikas

19:00 - 21:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.