Igoris Jarmolenka

Igoris Jarmolenka ir gražiausios meilės dainos Palangoje!
Liepos 29 d., 20:00 val. Kurhauzo koncertu salėje Jūsų lauks žavusis IGORIS JARMOLENKA su nepamirštama programa.
Igoris Jarmolenka didžiojoje scenoje jau dešimt metų. Tai vienas iš tų retų dainininkų, kurio pasirodymų metu sukuriama neįprasta aura. Dainuojantis širdimi atlikėjas tiesiog spinduliuoja laime bei noriai dalinasi ja su savo klausytojais. Atlikėjas yra įrašės daugiau nei 50 įvairių dainų, tarp jų gerai žinomi kūriniai „Pakabino mane“, „Kaip ji man patinka“, „Su Ja Kaifuoju“, „MANO DŪDA” ir kitos. Muzikoje eksperimentų nevengiantis dainininkas jau yra išbandęs ne vieną dainavimo stilių ir tapęs partneriu būriui Lietuvos pop scenos atlikėjų: Vudžiu, Radži, Nijole Tallat-Kelpšaite, I. Valinskiene, Rūle, B. Wilkin, grupe „DAR”.
„Hobis dainuoti artimiesiems tapo hobiu dainuoti scenoje. Dainuoju ne aš, dainuoja mano širdis. Muzika man padeda kurti geras emocijas. Kiekvieno savo koncerto metu dovanoju klausytojams pozityvių emocijų bangą, gerą nuotaiką ir viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“, – sako Igoris Jarmolenka.
„Tai žmogus – į pramogų ir muzikos pasaulį įsiveržęs tarsi viesulas ir savo skoniu, balsu bei galimybėmis nustebinęs ne vieną!“, – taip apie Igorį Jarmolenką atsiliepia legendinė dainininkė ir dainų tekstų autorė Nijolė Talat-Kelpšaitė.

Data

2024-07-29

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.