Fleitos užburiantys garsai

Polina Chistova savo muzikinį kelią pradėjo būdama 6 metų. Ji mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje pas dėstytoją L. Gailiūną, vėliau pas dėstytoją Jonę Janiukštienę, kuri baigė LMTA magistro studijas pas prof. V. Gelgotą.

Taip pat nuo 2011 metų Polina reguliariai lankėsi privačiose pamokose pas prof. Valentiną Gelgotą (Lietuvos nacionalinės filharmonijos 1-a fleita). Polina yra laimėjusi prizines vietas įvairiuose tarptautiniuose konkursuose: Latvijoje, Lenkijoje, Olandijoje. Lietuvoje 2009 metais Polina kartu su savo broliu Piotru Chistovu, kuris mokėsi fortepijono klasėje pas prof. Aleksandrą Žvirblytę, laimėjo 1 vietą konkurse-festivalyje „Muzika be sienų” Druskininkuose. Taip pat Polina kelis kartus dalyvavo respublikiniame J. Pakalnio pučiamųjų instrumentų konkurse ir A. Budrio medinių pučiamųjų instrumentų konkurse Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Fleitininkė yra tobulinusi savo įgūdžius Vokietijoje meistriškumo kursuose pas prof. Andrea Lieberknecht, o taip pat pas Rune Moist, William Bennett ir Jacques Zoon.

2017 metais Polina atliko kūrinį fleitai solo su orkestru Šv. Kotrynos Bažnyčioje Vilniuje su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, o vėliau koncertavo Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje su Nacionaliniu. M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniu orkestru.

2018m. jaunoji fleitininkė baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą ir įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją pas Prof. Valentiną Gelgotą. 2021 metais Polina buvo išvykusi su mainais į Madrido karališkąją konservatoriją, o 2022 – studijavo Jeruzalės muzikos ir šokio akademijoje Izraelyje taip pat su mainų programa. Šiuo metu muzikantė toliau tęsia studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje 4 bakalauro kurse.

Polina domisi įvairiais muzikos stiliais – be klasikos ji taip pat atlieka arabiškų-ispaniškų motyvų turinčią muziką bei mėgsta improvizuoti. Muzikantei patinka dar ir elektroninė muzika. Šią vasarą ji buvo padariusi kolaboraciją su Dj, kurioje susikūrė fleitos ir techno muzikos mišinys:

https://www.youtube.com/watch?v=fBt8R4jG8KU

https://www.youtube.com/shorts/-Fd5T0J6jcs

Fleitininkė yra sukūrusi muziką vaizdo klipams, kurių vienas buvo išleistas Madride, o kitas Toledo mieste, Ispanijoje.

https://www.youtube.com/watch?v=pb4UNpb_y4o

https://www.youtube.com/watch?v=krEqhhPNHJs

Rugilė Melytė studijuoja klasikinį fortepijoną Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje. Iš pat pradžių mokėsi M.K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje Gabrielės Kondrotaitės klasėje, vėliau Neringos Puišytės, o galiausiai – doc. Albinos Šikšniūtės fortepijono klasėje. Vėliau mokėsi Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje Virginijos Domeikaitės klasėje. Taip pat Rugilė yra turėjusi seminarų, meistriškumo kursų pas žymius pianistus, pedagogus ne vien iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio.

Rugilė Melytė yra dalyvavusi įvairiuose festivaliuose, meistriškumo kursuose, taip pat yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, 2016 m. 6-ajame tarptautiniame konkurse „Premio Accademia Giovani” Romoje jai buvo įteiktas specialus Lietuvos ambasados Italijoje apdovanojimas už muzikinę perspektyvą. Taip pat tarptautiniame konkurse-festivalyje „Muzika be sienų” Druskininkuose tiek 2021 m., tiek 2022 m. Rugilė tapo pirmos vietos laureate.

            Rugilė ir Polina kartu pradėjo groti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje 2022-2023 mokslo metais kamerinio ansamblio disciplinoje. Abidbi yra 4 bakalauro kurso studentės su perspektyvia ateitimi!

 

Programoje skambės:

 1. C. Debussy – Syrinx for solo flute
 2. W. A. Mozart – Flute concerto in D major, K.314, I mvt.
 3. Niccolò Paganini – Caprice for flute solo No. 11
 4. Mel Bonis – sonata for flute and piano
 5. Andre Jolivet – Chant de Linos
 6. G. Enescu – Cantabile et Presto 
 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~18:20
  Renginio trukmė: ~1:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos:
  - studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=391199&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-05-12
Expired!

Laikas

19:00 - 20:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.