Europos muziejų naktis Palangos gintaro muziejuje

Gegužės 18 d., šeštadienį, 20 – 23 val. Palangos gintaro muziejus atveria erdves vakariniam lankymui. Lankytojų laukia pažintis su įspūdingiausiais muziejaus eksponatais, galimybė pasižvalgyti po gintarmedžių mišką, susipažinti su seniausiais archeologiniais dirbiniais iš gintaro ir jų ornamentikos pagrindu susikurti savo asmeninį amuletą, patyrinėti XX–XXI a. gintaro meistrų kūrinius. Pirmo aukšto ekspozicijoje – susipažinti su grafų Tiškevičių gyvenimo būdu, „pavartyti“ vienoje iš salių ant sienos projektuojamą šeimos nuotraukų albumą.
20.30 val. – muzikos grupės „Gyvos šventovės“ garso performansas „Smėlynų dvasios“. Augustinas Našlėnas, Emilija Lendraitytė-Timinskė ir Deividas Timinskas šiuolaikinių technologijų pagalba į visumą jungia garsus, išgaunamus kuršių šventviečių vietose rastais gamtos objektais ir archajiniais instrumentais.


Renginio vieta: Palangos gintaro muziejus.
Renginys nemokamas


Daugiau informacijos telefonu +370 46053501 arba el. p. gintaro.muziejus@lndm.lt
Renginys yra Europos muziejų nakties programos dalis. Renginių programos ieškokite adresu muziejunaktis.lt. Europos muziejų nakties organizatoriai – ICOM Lietuva ir Lietuvos muziejų asociacija.

Data

2024-05-18
Expired!

Laikas

20:00 - 23:00

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga

Komentarai uždrausti.