Edukacinis užsiėmimas „Skambantis miškas“

„Palangos orkestras“ kviečia vaikus į edukacinius užsiėmimus – koncertus su teatriniais elementais „Skambantis miškas“, kurie vyks Palangos Kurhauzo teatro salėje.

Edukacinio užsiėmimo tikslas – supažindinti vaikus su pučiamųjų orkestru, jo atliekama muzika bei instrumentais. Pagrindinė edukavimo priemonė bei mediatorius – žinoma, muzika. Būtent ji čia tampa esminiu poveikio elementu, o klausymasis – svarbiausiu vaizduotės gamybos varikliu.

Specialų kūrinį šiai edukacinei programai parašė patyręs pučiamųjų žanro kompozitorius Tadas Šileika. Tai šviesus ir žaismingas muzikinis pasakojimas, kviečiantis užsiėmimo dalyvius į kelionę po „Skambantį mišką“, kuriame tarpsta įvairiausi stebuklingi padarai, turintys supergalių – gebantys įvaldyti ir prakalbinti pučiamuosius bei mušamuosius instrumentus.

Mažuosius klausytojus kelionėje po „Skambantį mišką“ lydės profesionali aktorė Aistė Šeštokaitė, į bendravimą su vaikais įsitrauks orkestro atlikėjai bei jaunasis dirigentas Gytis Girdauskas. Tam, kad kelionė tęstųsi, vaikai bus kviečiami įvykdyti įvairias užduotis, susijusias su konkretaus instrumento pažinimu.

Užsiėmimo metu dalyviai susipažins su orkestro sudėtimi, išgirs, kaip skamba kiekvienas instrumentas, prisilies prie jų istorijos, suvoks, ką orkestro gyvenime reiškia harmonija ir kam kolektyvui reikalingas dirigentas. O taip pat prisimins svarbias bendražmogiškas vertybes bei tvaraus bendradarbiavimo principus.

Kūrybinė komanda:
– programą atlieka „Palangos orkestras“;
– dirigentas – Simas Martinkus;
– scenarijaus autorė ir režisierė – Aistė Šeštokaitė;
– kompozitorius – Tadas Šileika;
– scenografė ir kostiumų dailininkė – Guoda Korsakaitė;
– šviesos režisierius – Arūnas Račkauskas;
– grafikos dizainerė – Martyna Jucevičiūtė.

Data

2024-05-31

Laikas

10:00

Vieta

Palangos kurhauzo teatro salė
Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga 00135, Lithuania
Kategorija

Komentarai uždrausti.