Edgaras Montvidas

Rugpjūčio 14-ąją ilgaamžius ir prabangius Palangos grafų Tiškevičių rūmus užplūs rafinuotos ir meistriškai atliekamos, giliai išjaustos muzikos skambesys. Įsimintiną koncertą dovanos operos solistas Edgaras Montvidas kartu su pianistu Simonu Lepperiu (JK). Nedažnai Lietuvoje pasirodantis tenoras nustebins publiką poetišku, artistišku, subtiliu aukščiausios kokybės skambesiu ir pasirodymu, kuriame apgalvotas kiekvienas niuansas.

„Minėdamas savo kūrybinės veiklos scenoje 25-ių metų jubiliejų, pasirinkau kamerinės muzikos žanrą, jis, mano manymu yra pats intymiausias būdas susitikti su publika, bendrauti su ja. Džiaugiuosi, jog su šventiška programa šią vasarą aplankysiu ir Palangą“, – sako E.Montvidas.

Balso juvelyru vadinamas Edgaras Montvidas kviečia leistis į kelionę po klasikinės muzikos pasaulį, kuriame pietietiška aistra ir meilė pinasi su giliais išgyvenimais, šviesia melancholija ir jautriomis istorijomis. Solistas klausytojus nukels į Italiją, Prancūziją, Vokietiją, atliks žymiausius ir rečiau girdėti klasikinės muzikos perlus, subtiliai papasakos ne vieną širdį paliečiančią istoriją.

Talentingasis tenoras E. Montvidas – vienas ryškiausių Lietuvos operos veidų pasaulyje. Solistas nuolat koncertuoja Londono karališkojoje „Covent Garden“ operoje, Didžiajame Ženevos teatre, Anglų nacionalinėje operoje, Frankfurto, Bavarijos, Hamburgo, Nyderlandų ir kituose garsiausiuose Europos operos teatruose. 2023 m. solistui už sėkmingą kūrybinę veiklą suteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

E. Montvidas festivalio klausytojams dovanos įspūdingą pasirodymą, pasakiško grožio muziką ir karštą meilę gyvenimui! Koncerto muzikinis pasakojimas ir emocinis spektras bus itin platūs, todėl neabejojame, kad klausytojams per kūną lakstys šiurpuliukai!

 

Bilietus galite įsigyti čia – https://store.bilietai.lt/public/lt/event/420821/purchase

Data

2024-08-14

Laikas

20:00

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.