Donatas Montvydas

Jūra, pušys ir svajingas Donato Montvydo žvilgsnis… Visa tai ne sapnas, o realybė, kuri gali netrukus išsipildyti! Gegužės 18 d. Donatas Montvydas atvyksta į Palangą ir kviečia į itin jaukų akustinį vakarą Gradiali restorane Pineta.
Žinomiausius savo kūrinius Donatas atliks kartu su grupe (pianinas, akustinė gitara, perkusija), o jaukią atmosferą sukurti padės ne tik jo dainos, bet ir istorijos iš asmeninio gyvenimo!
Papildoma informacija:

Jūsų patogumui išankstiniai užkandžių užsakymai tel.  +370 667 22 804

Gurmanų rinkinys / Gourmet set              20,- Eur

4 rūšių sūris, figų džemas, marinuotos alyvuogės su džiovintais pomidorais, graikiniai riešutai, vynuogės, krekeriai / 4 kind of cheese, fig jam, pickled olives with dry tomatoes, walnuts, grapes, crackers

Pineta rinkinys / Special Pineta set          19,- Eur

Keptos naminės duonos lazdelės, vytintos dešrelės, vytintos kiaulienos lazdelės, karšti bulvių traškučiai / Fried homemade bread sticks, dried sausages, dried pork sticks, hot potato chips

Brusketų rinkinys / Bruschetta set           12,- Eur

Serano kumpis, pomidorai su bazilikais / Serrano ham, tomatoes with basil

Mūsų marinuotų alyvuogių rinkinys           9,- Eur

Our pickled olives
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Data

2024-05-18
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Restoranas „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.