BAVARIJA. Gimtadienio koncertas

Grupė BAVARIJA kviečia kartu švęsti gimtadienį !

„O, man gera čia!” – šis bavarų hitas porą metų kvietė mėgautis vasaros linksmybėmis Palangoje. Nors tai atrodo lyg vakar, iš tiesų nuo tų dienų praėjo daugiau nei 20 metų. Tačiau bavarai vis dar čia, smagūs ir kupini energijos!

„Labai pasiilgome susitikimų su savo klausytojais. Per daugybę koncertų įrodėme, kad niekas nedainuoja smagiau ir energingiau nei mūsų gerbėjai. Ir štai atėjo laikas mums pašėlioti kartu!” – su jauduliu dalinasi Juozas.

Artėjant 2024-ųjų vasariui, bavarai kviečia visus į gimtadienio šventę Palangos koncertų salėje. „Savaitgalį, kai Basanavičiaus gatvėje šurmuliuos ‘Palangos stintos šventė’, mes švęsime savo 28-ąjį gimtadienį. Ateikite palinguoti, padainuoti kartu. Būkite pirmieji, kurie pamatys, kaip virtuoziškai judiname gelbėjimosi ratus ant liemens!” – kviečia grupės dainų autorius Deivydas Zvonkus.

Dainos kaip „Saulė, saulė danguje…”, „Angelai”, „Man reikia” skambės gyvai, o Vilius, ruošdamasis koncertui, žada: „Mano bicepsai dabar didesni nei bet kada, bet tikiuos kad jų nereikės laikant mikrofoną, kaip ir visuose koncertuose garsiau už visą techniką dainuos tauta, ypatingi žmonės turintys net Zvonkų uždegančios energijos!”

„Kviečiame atsinešti mūsų grupės įrašus, plakatus. Palyginkite su dabartine mūsų išvaizda ir pamatysite, kad mes vis dar kaip ir jūs, atrodome neblogai. Kiekvieną grupės istorijos artefaktą būtinai pasirašysime kaip ženklą kad ir mes buvome raštingi,” – pažada Juozas.

Vilius priduria: „Taip, mes dabar visi kitokie. Bet daina turi magiškų savybių, o Zvonkaus dainos – ypač. Jos gydo geriau nei bet koks vaistas!”

Ši ypatinga gimtadienio šventė bus ne tik koncertas, bet ir kelionė per laiką, kupina džiaugsmo ir nostalgijos. Laukiame jūsų Palangoje, kad kartu sukurtume stebuklingą džiaugsmo ir šėlsmo kartu atmosferą!

Koncertas vyks:

Vasario 9 d. – Palangos koncertų salėje

Bilietai :  www.medusa.lt

Data

2024-02-09
Expired!

Laikas

20:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.