Apocalyptica

Kultinė „Apocalyptica“ 2024 metais grįžta į didžiausias pasaulio scenas su nauju koncertiniu turu „PLAYS METALLICA VOL. 2 TOUR 2024“!

Šiais metais Suomijos violončelininkų grupė pratęs kelionę, kurią pradėjo 1996 metais, kai jų violončelėmis atlikti amerikiečių roko grupės „Metallica“ kūriniai sukūrė visiškai naują skirtingų muzikos žanrų sinergiją ir kartu su suomių nenumaldoma energija tapo tikru muzikiniu reiškiniu! Šiais metais violončelininkai grįžta prie savo šaknų ir papasakos legendinę istoriją su nauja jėga ir energija!

„Tai tiesiog neįtikėtina, kad po tiek metų mūsų atliekami grupės „Metallica“ kūriniai vis dar taip stipriai veikia žmones. Galimybė pasidalinti savo meile šiai muzikai su gyva publika yra absoliučiai stebuklinga patirtis. Šį kartą šou bus visiškai kito lygio, ir mes negalime sulaukti, kada galėsime grįžti į sceną ir dalytis energija su savo gerbėjais!“, – sako grupės įkūrėjas Eicca Toppinen.

Rudenį „Apocalyptica“ surengs net tris turo „PLAYS METALLICA VOL. 2 TOUR 2024“ pasirodymus Lietuvoje: spalio 18 d. Palangoje, 19 d. Kaune ir  spalio 20 d. Vilniuje. Bilietai prekyboje – nuo penktadienio, vasario 23 d., 11 val.

Norintiems dar įspūdingesnės patirties, galima papildomai įsigyti paketą „VIP experience“ (koncerto bilietas į jį neįeina, jį reikia pirkti atskirai), kurį sudaro:

– išskirtinė VIP atributika;
– galimybė dalyvauti MEET & GREET ir nuotrauka su grupe.

Data

2024-10-18

Laikas

20:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.