Andriaus Mamontovo koncertas

Kompozitoriaus, atlikėjo Andriaus Mamontovo muzikoje susijungia visos stichijos: jo muzika skubos kupinoje kasdienybėje it gaivaus oro gurkšnis, pakylėjantis virš žemės ir tuo pačiu sugrąžinantis prie žmogiškumo šaknų. Jo muzika banguoja ir tyvuliuoja, įtraukia į nepažintas gelmes, o kartais degina jausmų ir patirčių tikrumu.

Rugpjūčio 16 d. susirinkusieji mėgausis jaukiu ir lėtu laiku akustiniame A. Mamontovo koncerte, kuriame suskambės  visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „FOJE“ dainos. „Dainas rašau vienas ir dažnai vienas įrašinėju savo albumus. Man patinka groti su grupe ir dideliais muzikantų kolektyvais, bet kai esi scenoje vienas, užsimezga daug artimesnis ryšys su klausytojais. Juolab, kad mėgstu panaudoti technologijas, kurios leidžia muzikai skambėti pilniau, net jeigu scenoje tik vienas žmogus“, – mintimis apie pasirodymo savitumą dalijasi atlikėjas.

Akustiniai A. Mamontovo pasirodymai pasižymi išskirtiniu artumu, kuris publikai leidžia geriau įsijausti ir panirti į čia pat atliekamą gyvą muziką. Nuolat savo dainoms vis kitokį atspalvį suteikiantis atlikėjas nori ir šį kartą nustebinti klausytojus naujais skambesiais, variacijomis ir įdomesniu pateikimu.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardą atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų melodijų nuotrupos ir pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Jis – kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Nuo 1983 m. aktyviai muzikuojantis Andrius savo diskografijoje turi 21 solinį albumą. Paskutinis jų – plokštelė „Paleisk“ – pasirodė pernai  rudenį. Dar 10 studijinių albumų A. Mamontovas įrašė drauge su savo grupe „Foje“.

Bilietus įsigyti galite čia –  https://store.bilietai.lt/public/lt/event/420814/purchase

Data

2024-08-16

Laikas

20:00

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.