Algirdui Kaušpėdui 70: geriausios ”Anties” ir ”KAnDIes” dainos | Palanga

08.15 A. Kaušpėdui – 70: geriausios Anties ir KAnDIes dainos | Palanga

Rugpjūčio 15 dieną Palangoje – ypatingas koncertas, skirtas grupių „Antis“ ir „Kandis“ vokalisto Algirdo Kaušpėdui septyniasdešimtmečiui! Šiuose koncertuose Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros kūrybinis duetas „KAnDIs“ pristatys šią vasarą pasirodysiantį antrąjį grupės albumą „ANTIS kaip KAnDIs“.

Koncertuose skambės ne tik geriausios „KAnDIes“ dainos, bet ir naujai atgimę legendiniai „Anties“ kūriniai, o kartu su grupe „KAnDIs“ – Algirdu Kaušpėdu, Viktoru Diawara ir būgnininku Vyčiu Vainilaičiu – šventiniame koncerte ant scenos kartu lips ypatingi svečiai – „Anties“ ir „KAnDIes“ bičiuliai, kolegos muzikantai ir atlikėjai.

„Mudu su Viktoru Diawara, mano neeilinio gimtadienio proga, išdrįsome naujai interpretuoti „Anties“ dainas ir pavadinome būsimą albumą „ANTIS kaip KAnDIs“. Viktoro talentas – išgirsti tai, ko negirdi kiti, mane stulbina“, – sako Algirdas Kaušpėdas. „Tai atsitiko ir su „Anties“ dainomis – jis jas išgirdo visiškai naujai: originaliai, džiaugsmingai ir įtikinamai. Artėjantis koncertas skirtas visiems, kurie savo gyvenimą nors truputį asocijuoja su „Antimi“.”

„KAnDIs“ jau išleido du singlus iš būsimo albumo – klausytojams pristatyti naujai atgimę legendiniai kūriniai „Kažkas atsitiko“ ir „Pokštas“. Artėjančiame koncerte žiūrovų laukia dar daugiau kultinių „Anties“ dainų, tarp jų „ Alio, alio“, „Zombiai“, „Klasėj mane kalbina“, „Alyvos“, bei specialiai šiam koncertui ruošiamos „Anties“ dainos, kurios nepateks į albumą „ANTIS“ kaip KAnDIs“.

Žinoma, koncerte skambės ir mėgstamiausi „KAnDIes“ kūriniai iš pirmojo albumo „Už poliarinio rato“ – „Moteris“, „Vėjas“, „Tavęs nėra“, „Už poliarinio rato“. Klausytojai laukia muzikinės staigmenos ir šventiniam koncertui skirti duetai su puikiai pažįstamais Lietuvos muzikos scenos atstovais.

Algirdo Kaušpėdui septyniasdešimtmečiui skirtas šventinis koncertas, kuriame skambės geriausios grupių „Antis“ ir „KAnDIs“ dainos, įvyks rugpjūčio 15 dieną Palangos koncertų salėje.

KAnDIs | Pokštas: https://youtu.be/w_wqgTuJPRs

KAnDIs | Kažkas atsitiko: https://youtu.be/rspGe5p_MYM

KAnDIs | Vėjas: https://youtu.be/loR7cYTw2Ag

KAnDIs | Už poliarinio rato: https://youtu.be/AdLDE1bCk1U

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 19:00
  Renginio trukmė: 2 val.
  Pertraukos: 1
  Vaikai nemokamai neįleidžiami.
  Amžiaus cenzas: 
  nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/algirdui-kauspedui-70-geriausios-anties-ir-kandies-dainos--palanga-396273/

Data

2023-08-15
Expired!

Laikas

20:00 - 22:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.