Alanas Chošnau. Geriausios dainos.

Šią vasarą atidarykite kartu su atlikėju Alanu Chošnau. 2023 m. birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks įspūdingas atlikėjo koncertas su nauja programa „Geriausios dainos”.

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės „Naktinės personos” ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais.

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą… Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia…” (A. Chošnau)

Alanas Chošnau – tai autentiškas, savito muzikinio braižo dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvertintas begalės ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos klausytojų, ne kartą pelnęs „Geriausias metų atlikėjas”, „Auksinis diskas”, „Geriausia metų daina” titulus Lietuvos muzikos scenos apdovanojimuose.

Nauja Alano Chošnau koncertinė programa „Geriausios dainos” užtikrina – šiuose koncertuose skambės tik hitai!

Neabejojame, kad visiems puikiai žinomi soliniai Alano Chošnau ir grupės „Naktinės personos” kūriniai kiekvienam koncerto dalyviui sukels tik pačius šilčiausius ir jaukiausius prisiminimus, paryškins išgyventų emocijų spalvas ir kiekvieną pakvies į muzikinę kelionę laiku…

Sceninė Alano Chošnau magija, įspūdingas šviesų ir garso efektų šou – tai viskas ko reikia įsimintinam vasaros sezono atidarymui Lietuvos pajūryje, Palangoje. Susitikime prie saulėtos jūros ir palydėkime šį vakarą drauge!

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~19:00
  Renginio trukmė: ~1:30
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: nėra

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/alanas-chosnau-geriausios-dainos-384752/

Data

2023-06-02
Expired!

Laikas

20:00 - 21:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.