ADRIANO CELENTANO tribute show

Lietuvos gyventojai mėgausis Adriano Celentano kūryba: 

Pirmą kartą Vilniuje, Kaune, Palangoje, Panevėžyje ir Alytuje koncertuos oficialus Adriano Celentano dvynys Adolfo Sebastiani su gyvo garso grupe.

Adriano Celentano – tai ištisas kino ir muzikos istorijos laikotarpis. Jo dainas klauso visame pasaulyje, žodžius atkartoja pilni stadionai, o milijonai žiūrovių žavėjosi jo vaidmenimis kine.  Šiemet Adriano Celentano sukako 85 metai ir jis baigė aktyvią koncertinę veiklą. Tačiau jo kūrybos gerbėjai gali pasimėgauti oficialiu Adriano antrininku – Adolfo Sebastiani.  

Adriano vis dar užsiima muzika: 2019 metais jis išleido muzikinį albumą „Adrian“, kuriame jo naujo „kūdikio“ – kiberpank stiliumi nupiešto animacinio serialo „Adrian“ garso takelis. Adriano Celentano – šio projekto režisierius, organizatorius ir scenaristas.

Tačiau scenos legenda pristabdė aktyvią koncertinę veiklą, ypač, už Italijos erdvės. Mat, Adriano išgyvena aerofobiją – baimę skristi lėktuvu.

2002 metais buvo paskelbta apie kontrakto pasirašymą su oficialiu Adriano Celentano antrininku: Adolfo Sebastiani. Būtent jis turėjo atlikti kai kurias Adriano pareigas ir atlaisvinti garsenybę nuo kai kurių „einamųjų“ reikalų.

Sebastiani – Adriano kopija. Itin panaši ne tik jų išvaizda, ūgis, kūno sudėjimas, svoris, bet ir balsas. Dėka savo muzikinių bei aktoriaus talentų Adolfo sukūrė didelio populiarumo sulaukusią grupę „Adriano Celentano Tribute“.

Gyvas garsas, ryškūs koncertiniai numeriai, puikus šou-baletas ir svarbiausia, nuostabios Adriano Cepentano dainos – tai milžiniškas grupės Adriano Celentano Tribute“ privalumas.

Neįtikėtinas ne tik Adriano ir Adolfo išvaizdos ir balso panašumas. Savo tėvynėje už judėjimą, elgseną scenoje Adriano Celentano gavo pravardę Molleggiato – tai galima išversti, kaip „ant spyruoklių“. Adolfo pilnai perėmė ir išskirtinę Adriano elgseną. Jo koncertuose aurą sukuria ir nuoširdus Sebastiano bendravimas su žiūrovais bei fotosesijos Adriano Celentano įvaizdyje.

Data

2024-04-05
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.