Adas Sendrauskas | Paroda „menu“

„𝐺𝑎𝑛 𝑏𝑙𝑎𝑢𝑠𝑖𝑎𝑚 𝑃𝑎𝑙𝑎𝑛𝑔𝑜𝑠 𝑘𝑢𝑙𝑡𝑢̄𝑟𝑜𝑠 𝑠𝑘𝑙𝑖𝑎𝑢𝑡𝑒 𝐴𝑑𝑜 𝑆𝑒𝑛𝑑𝑟𝑎𝑢𝑠𝑘𝑜 𝑘𝑜𝑚𝑒𝑡𝑎 𝑣𝑖𝑠 𝑑𝑎𝑟 𝑟𝑦𝑠̌𝑘𝑖, 𝑣𝑖𝑠 𝑑𝑎𝑟 𝑠̌𝑣𝑦𝑡𝑖𝑛𝑡𝑖…“ – taip apie autorių pasakė jo bičiulis Rolandas Rastauskas, rašytojas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas
Nuo rugpjūčio 1 d. Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje veikia fotografo Ado Sendrausko paroda „𝐦𝐞𝐧𝐮“, skirta autoriaus 67-am ir Palangos miesto 770-mečiui.
Parodos pavadinimas „menu“ byloja apie meną ir atmintį. Autorius pabrėžia kalbąs apie save: „(Prisi)menu, ką dariau, ką kūriau, ir dalinuosi prisiminimais su jumis“. Parodoje Adas Sendrauskas eksponuos savo inicijuotiems ir organizuotiems renginiams sukurtus autorinius fotoplakatus, instaliacijas bei art objektus.
Menas Adui – jo sielos įnagis, įrankis, varomoji jėga, kurios neužspaudė nei septynerių metų pasitraukimas iš Palangos miesto visuomeninio gyvenimo, nei gyvenimas kaime. Priešingai, kardinaliai pakeista aplinka dar labiau paaštrino kūrėjo jautrumą ir šmaikštumą. Pokyčiai suteikė autoriui pasitikėjimo atvirai prisistatyti ir pakviesti žiūrovus į savo kūrybinę aplinką. O kiek reikia drąsos atsivežti į renginį augintinius: arklį Rombį, ožiukus Cibukus, ančiukus Pyliukus ir dalyvių akyse paversti juos meno objektais! Kaip? Pamatysite.
Kiekvieną šio rugpjūčio antradienį Palangos bibliotekoje vyks kitos Ado edukacinės fotosesijos: „Kiaušinis“, „Ančiukai“, „Kibiras vandens“.
Maloniai kviečiame dalyvauti.
Ligita Sinušienė, žurnalistė
Renginio organizatorius asociacija „Fotobienalė LT“, rėmėjas „Palangos fotocentras“
Autoriaus kontaktai: +370 616 92 481, adas@sendrauskas.com

Data

2023-08-01 - 31
Expired!

Laikas

išskyrus sekmadienius / šestadieniais 10:00-16:00 val.
10:00 - 18:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.