Tarptautinei muzikos dienai paminėti – nemokamas jaunųjų talentų koncertas Palangos kurhauzo salėje

2022
09 26

Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai. Koncerte kūrinius atliksiančių jaunųjų muzikų iš Kretingos meno mokyklos dovana Palangos klausytojams – tarsi dedikacija šveicarų smuikininko ir dirigento Yehudi Menuhino iniciatyvai, kviečiančiai prisiminti muzikos svarbą gyvenime.

Tradiciškai spalio 1-ąją, kuomet nuo 1975 metų UNESCO sprendimu oficialiai minima Tarptautinė muzikos diena, visame pasaulyje skamba gausybė nemokamų koncertų, o klausytojai kviečiami atrasti ne tik garsiausius atlikėjus, bet ir jaunuosius muzikos talentus. Tarptautinė muzikos taryba netgi yra išsakiusi siūlymą miestams kelioms akimirkoms sustabdyti triukšmą tam, kad skveruose ir parkuose gyventojai galėtų paklausyti muzikos ar pasimėgauti tyla.

Tad tegu skamba muzika! Muziejus, siekdamas paminėti šią dieną, palangiškius ir miesto svečius kviečia į nuostabios akustikos Palangos kurhauzo koncertų salę, kurioje ketvirtadienio popietę skambės M. K. Čiurlionio, F. Šopeno, K. Sen-Sanso ir kitų kompozitorių kūriniai, atliekami jaunųjų talentų.

Kur? Palangos kurhauzo koncertų salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kiek? Nemokamai
Tel. pasiteirauti 8 (460) 54559.